» 
»
 

Apartmanının önüne park edilen aracın üstüne çamaşır makinesi attı

İzmir'de bir şahıs, oturduğu apartmanın önüne araç park eden bir kişiye kızarak önce o aracın üzerine boya döktü. Ardından çamaşır makinesini arabanın üzerine attı.

İzmir'de oturduğu apartmanın önüne araç park eden bir kişiye kızan şahıs, aracın üzerine önce boya döktü, ardından da üzerine evindeki çamaşır makinesini balkondan attı. Alınan bilgilere göre, olay İzmir'in Gaziemir İlçesi 56 numaralı Sokak'ta meydana geldi.

Bir şahıs, oturduğu apartmanın önüne araç park edildiği için sinirlenen bir şahıs, araç kaldırılmayınca üzerine önce boya döktü. Ardından da evindeki çamaşır makinesini balkondan aracın üzerine döktü. Sabah saatlerinde aracını boya kaplı ve üzerinde çamaşır makinesi ile birlikte gören şahıs şok geçirdi. Şahsın daha önce de apartmanının önüne park eden araçlara benzer zararlar verdiği öne sürüldü.

Olayın görgü tanığı M.B., gece uyurken bir ses duyduğunu ve arabanın üstüne çamaşır makinesinin atıldığını sabah işe giderken gördüğüünü ifade etti. Öte yandan, araç sahibinin olayla ilgili aracına zarar veren şahıs hakkında şikayette bulunduğu öğrenildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *