Apple 1 milyarıncı iPhonu’u da sattı!

Apple’ın CEO’su Tim Cook, Cupertino’da Apple çalışanları ile dün sabah gerçekleştirdiği toplantıda önemli bir haberi açıkladı. Apple’ın 1 milyarıncı iPhonu’u sattığını duyuran Cook, 9 senede bu noktaya ulaştıklarını dile getirdi.

Tim Cook, dün sabah Kaliforniya Cupertino'da gerçekleştirdiği toplantıda, iPhonu’un dünyayı değiştiren en önemli teknolojik ürünlerden birisi olduğunu ve gündelik yaşantıda yapılan faaliyetleri yerine getirebilmek adına insanların vazgeçilmezi haline geldiğini vurguladı. Apple, CEO’su Tim Cook, geçtiğimiz haftada Apple’in iPhone telefonunun 1 milyarıncı adetinin de satıldığını ifade etti.

1 milyarıncı iPhonu satmanın kendilerini daha da ileriye attığını ve her zaman daha iyisini yapabilmek, farklılık yaratmak adına en iyi ürünleri üreteceklerinin altını çizdi. Ayrıca her gün dünyayı değiştirmelerinde büyük katkıları olan Apple çalışanlarına da teşekkürlerini iletti. Cook, bu olağanüstü duruma ulaşmanın 9 senesini aldıklarını, diğer ürünlerin ve markaların bu hızda ilerleyebilmek için geçen zamanla karşılaştırma yaptıklarında kendi başarılarının etkileyiciliğinin bir kez daha farkına vardıklarını dile getirdi.

Ayrıca en çoğunu değil her zaman en iyisini üretebilmek adına çalıştıklarını, diğer marka ve ürünlerle de aralarındaki en büyük farkın bu olduğunu belirtti. Bu açıklamalar ile iPhone'un popülaritesinin daha da artacağı ve Apple’in 1 milyarıncı iPhonu satışının gerçekleştirilmesinin ardından büyük bir kutlama yapılacağı düşünülüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *