Apple iOS 10.2 güncellemesi indir 100'den fazla emoji ile tanış

iOS 10.2 güncellemesi yayınladı ancak bu sürüm hangi modellere uygun merak ediliyordu. Yeni gelen özellikler ve uyumlu telefon modelleri ile işte iOS 10.2 güncellemesi ile ilgili detaylar...

Test sürecini tamamlayarak artık daha kararlı bir güncelleme ürettiğini ilan eden Apple, iOS 10.2 güncellemesini yayınladı. En çok merak edilen konular ise iOS 10.2 güncellemesi hangi cihazlara uyumlu ve yeni gelen özellikler oldu.

Sadece İngilizce olarak kullanılabilen TV uygulaması ile iOS 10.2 dikkatleri çekse de, Tv şovları ve filmlere erişim sağlayan bu uygulama şu anda sadece ABD'de kullanıbildiği için bizi fazla ilgilendirmiyor diyebiliriz. Ancak emoji severler için Apple büyük bir bonus sunuyor ve iOS 10.2'de 100'ü aşkın yeni emoji ile iPhone 7 ve 7 Plus akıllı telefonlarda kullanılabilecek yeni duvar kağıtları yer alıyor.

360 MB boyutundaki iOS 10.2 güncellemesini alabilecek telefon modelleri ise iPhone 5, iPhoen 5C, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus olurken, iPadlerde iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro oluyor. Ayrıca iPod touch 5 de iOs 10.2 güncellemesini alacak modeller arasında yer alıyor.

iOS 10.2 güncellemesi indirmek için cihazınızın ayarlar bölümüne girerek Genel - Yazılım Güncelle bölümlerine tıklamanız ve İndir ve Yükle seçmeniz gerekiyor. Geri kalanını iPhone, iPad ya da iPod cihazınız hallediyor. Ayrıca iOS 10.2 güncellemesini iTunes üzerinden de indirme imkanınız var.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *