Apple iPhone 7 hakkında beklenen detay! Fiyatlar belli oldu

Uzun süredir hakkında dedikodular yayılan Apple iPhone 7 ile ilgili birçok sızıntının ardı arkası kesilmezken sızan birkaç fotoğraf içerisinde iPhone 7 Pro versiyonunun olduğu da gözlerden kaçmadı. Peki yeni Apple iPhone 7'lerin fiyatı ne kadar?

Geçtiğimiz günlerde birkaç ay içerisinde satışa sunulacağı duyurulan Apple iPhone 7'nin hakkında tüm iPhone severlerin dört gözle beklediği o sevindirici haber sonunda geldi. Milyonlarca kişinin beklediği iPhone 7 hakkında gelen bilgilerin ardı arkası kesilmiyor. Sızan bilgiler arasında cihazın tasarımı ve teknik özellikleri ile ilgili bilgilerin yanında şimdi de satış fiyatı var. Apple’ın iPhone 7’yi üç renkte sunacağı zaten yapılan açıklamalarda belirtilmişti. Peki iPhone 7’nin fiyatı ne kadar olacak?

iPhone 7’den gelen sızıntı bilgiler, bir yandan kullanıcılar için merak uyandırıp aynı zamanda da bizi bilgilendiriyor olsa da, diğer yandan ise doğruluğu kesin olmayan bilgiler kafaları karıştırıyor. Daha önce görüntülerde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın olacağı zaten görülmüştü. Bunun yanı sıra, yeni sızdırılan görüntülerde bir de iPhone 7 Pro yer alıyor.

Her sızıntının gerçek olduğu zaten kesinleşmişti, kullanıcılar sızdırılan görüntülerdeki cihazın iPhone 7’nin kendisine ait olduğunu biliyorlar. Sızan fotoğrafta iPhone 7 Pro, çift kamerası ve smart connector portu ile öne çıkıyor. iPhone 7 Pro’nun sahip olduğu diğer özellikler arasında 256 GB’lık depolama alanı da bulunuyor.

Apple’ın yüksek ihtimal ile Eylül ayında tanıtacağı telefonun seri üretimine geçtiğimiz hafta başlandığı açıklanmıştı. Tasarım detayları, özellikler ve dahası ile ilgili sızıntı bilgiler gelmeye devam ediyorken yavaş yavaş netleşen iPhone 7’nin fiyatları ise şöyle: iPhone 7 32 GB: 3,100 – 3,300 TL – iPhone 7 Plus 32 GB: 3,500 – 3,700 TL – iPhone 7 Pro 32 GB: 4,000 TL ve üzeri olacağı söyleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *