Apple iPhone 7 hakkında beklenen detay! Ön satış tarihi!

Apple, iPhone 7 hakkında yaptığı resmi açıklamaların yanı sıra neredeyse Apple'ın tüm ürünleri hakkında yaptığı açıklamaları 12'den vuran Evan Blass isimli teknoloji araştırmacısı Apple iPhone 7 için ön satış tarihinin 9 Eylül olacağıni iddia etti!

Apple, ürünleri hakkında yaptığı tahminlerin neredeyse birçoğunda 12’den vuran Evan Blass isimli teknoloji araştırmacısı, Apple iPhone 7 için ön satış tarihi hakkında açıklama yaptı.

Evan Blass, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada 12 Eylül günü satışa sunulacak olan iPhone 7 için tahmini sipariş tarihinin 9 Eylül olacağını belirtti. Bu açıklama ise aynı zamanda tamamen bir söylentiden ibaret olan 12 Eylül tarihi hakkında beklentilerin değişebileceğini de söylemeden geçmedi.

Apple iPhone’un önceki modellerinden aşina olduğumuz 16 GB modellerini artık geride bırakacağı ve tüm cihazlarını 32 GB depolama alanı olarak çıkartacağını belirten Apple, bu durumu ilk kez iPhone 7 ile birlikte kullanacak. Yine yeni telefonuna özel yüzde 14 daha fazla şarj olma ve kablosuz şarj teknolojisi ile birlikte geleceği kesinleşen telefonda ayrıca su geçirmeme gibi özelliklerin yanı sıra ise Gorilla Glass 5 gibi detaylar da bulunacak.

7 Farklı renkte çıkacağı duyurulan iPhone 7’nin SİRİ ve iOS 10 gibi özelliklerinin yanı sıra daha birçok ekstra özelliğinin bulunduğunu da söylemek gerekiyor.

ABD’de yer alan Apple’ın 7 serisi iPhone’lar ile ilgili hedefi ise 50 milyon kullanıcıya ulaşmak olduğu belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *