Apple Türkçe teknik destek uygulamasını yayınladı

Teknoloji devi Apple Türkiye’deki kullanıcıların çağrısına cevap verdi ve Türkçe teknik destek uygulamasını yayınladığını duyurdu.

Peki nedir bu teknik destek?

Apple kullanıcılarının bazen karşılaştıkları sorunlar karşısında şirketin müşterilerine sağladığı canlı yardım diye açıklayabiliriz. Apple’ın diğer şirketlerden ayıran önemli özelliklerden bir tanesi teknik destek. Ancak kısa süre öncesine kadar Türkiye kullanıcıları karşısında kendilerini anlayan bir teknik destek bulamıyorlardı. Apple bu soruna el attı ve nihayet Türkçe teknik destek uygulamasını yayınladı.

Apple’ın internet sitesinde yer alan canlı destek servisini de içerisinde barındıran uygulama, yaşadığınız sorun ile ilgili olarak bir Apple yetkilisiyle görüşülmesini sağlıyor. Planlanmış bir arama yaparak canlı destek haricinde telefon aracılığıyla da destek almak mümkün. Sizin belirlediğiniz bir saatte Apple yetkilileri telefon ile sizi arayarak sorununuza çözüm bulabiliyor.

 

Apple’ın kendi destek uygulaması Mac, iPad, iPhone, Apple Watch, Apple TV, iTunes, Apple Kimliği, iPod gibi tüm Apple ürün ve servisleri hakkında tek bir noktada destek sunabiliyor. Cihaz özelinde ise Pil, Güç, Şarj, Sistem Performansı, Hücresel Veri, Wi-fi, Onarımsal, Fiziksel Hasar gibi konularda önceden hazırlanmış makaleler yer alıyor. Ayrıca uygulamanın ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *