Apple Watch 2 ne zaman tanıtılacak işte o tarih!

Dünyanın en değerli markası unvanını elinde bulunduran Apple, her ne kadar beklediği ilgiyi Apple Watch açısından yakalayamamış olsa da, çok daha gelişmiş bir sürümle şansını tekrar denemeye kararlı gibi görünüyor. Apple Watch 2 tanıtım tarihi ile ilgili sızıntılar mevcut.

Her yıl olduğu gibi Eylül ayı içinde yapacağı etkinlikte tanıtılması beklenen iPhone 7 serisinin yanı sıra Apple Watch 2’nin de etkinlikte yer alacağı bilgisi yayılmaya başladı. Apple etkinliğinde sürpriz olarak yer alması beklenen Apple Watch 2 tanıtım tarihi dışında herhangi başka bir bilgi paylaşılmadı ancak oldukça gelişmiş donanımlarla gelmesi bekleniyor.

Sektörün ilk sıralarındaki yerini kimselere kaptırmayan Apple, bu sefer Apple Watch 2 ‘den beklentisini yüksek tutuyor olacak ki, yeni cihazın donanım olarak oldukça gelişmiş olarak geleceği, işlemci hızında artış, daha yüksek bellek ve daha gelişmiş pil ömrü gibi iyileştirmelere gideceği de söylentiler arasında. Ayrıca GPS ve hücresel bağlantıya sahip olması beklenen Apple Watch 2’nin yazılım kısmında da pek çok yenilik beklentiler arasında yer alıyor.

iPhone 7 ile piyasalardaki yerini alması beklenen Apple’ın, eylül ayının ikinci haftasında yapacağı etkinlikte tanıtacağı yeni cihazlarından beklentiler oldukça yüksek. Özellikle iPhone 7 cephesinde gelecek yeni özelliklerle ilgili sızıntıların ardı arkası aylardır kesilmedi ve her söylentide bir başka değişiklik ve yenilik gündeme geldi. Şimdi de iPhone’dan bağımsız çalışması beklenen Apple Watch 2 için beklentiler yükselmiş durumda.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *