Apple, yeni iPhone'ları satışa sundu

Dünyanın en büyük markalarından biri olan Apple, yeni iPhone modelini satışa sundu. iPhone 8'e sahip olmak isteyenler saatlerce uzun kuyruklar oluşturdu.

Apple, yeni iPhone modelleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Yeni çıkan iPhone modeli her zamanki gibi büyük bir heyecan ve ilgiyle karşılandı. Çin, AB, Avustralya, Singapur ve Japonya'da çıkan yeni iPhone modelleri için insanlar uzun kuyruklar oluşturdu. Hatta insanlar günler öncesinden gelip yeni iPhone mollerini görmek için kamp bile durdu.

Neredeyse geleneksel hale gelen Apple kuyrukları, AppleStore'un kapılarının açılmasının ardından büyük heyecanla karşılandı. Kapının önünde uzun kuyruk oluşturan insanları ve mağazadan içeri giren insanları, mağaza çalışanları alkışlarla karşıladı.

Ünlü YouTube Blogger'larından biri olan Mazen Kourouche, yeni iPhone 8 modelini satın alan ilk kişilerden biri olmak için tam 11 gün 260 saat Apple mağazasının önünde kamp yaptı. iPhone 8'i satın alan blogger, kendisinin iPhone 7 Plus kullanacağını, iPhone 8'i annesine vereceğini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *