Apple'ın yeni ürünü iPhone 7 Pro'nun görüntüsü sızdırıldı!

Uzun süredir gündemden düşmeyen yeni telefon iPhone 7 Pro'nun görüntüsü medyaya sızdırıldı. Yeni özellikleri ile karşımıza çıkacak olan telefonun piyasaya sürülüp sürülmeyeceği merak konusu iken bakalım beklentileri karşılamak için yeterli olacak mı?

Beklenen telefon iPhone 7 Pro‘nun sızdırılan görüntüsü, telefon ile ilgili merak edilen bazı noktaları giderse de sızdırılan fotoğraftaki bazı noktalar ise kafalarda soru işareti bırakıyor. Yayınlandığı andan beri dillerden düşmeyen iPhone 7 Pro’nun fotoğrafının NoWhereElse.fr tarafından sızdırıldığı belirtildi.

Medyaya yansıyan bütün sızdırılmış fotoğraflarda görüldüğü gibi bu fotoğrafta da gördüğümüz üç telefonun orijinal olmama ihtimali var. Fotoğrafta bulunan ve diğerlerinden daha büyük olması ile göze batan iPhone 7 Pro, aynı zamanda smart connector ve çift kamerası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun süredir merak ile beklenen telefonun sahip olduğu diğer özelliklerin arasında ise 256GB kadar depolama alanı da mevcut.

Sızdırılan fotoğraf, bazı sızıntılarda bulunan çift kameralı iPhone’dan söz ettirirken, bazılarında ise neden bir kamera gösterildiğini belirtiyor olabilir. Üç telefonun da arkasında bulunan S sembolü dikkatlerden kaçmayan başka bir detay. Tanışalı uzun zaman geçmeyen iPhone SE ve iPhone 6S’in ardından, içinde S sembolü olan başka bir iPhone’un ilginç bir tercih gibi görülmesi mümkün olabilir. Fakat,  kasalarda bulunan S sembolünün önemli bir yönü bulunmayabilir ve telefonların son sürümünde sembol yerine telefonların gerçek model isimleri yer alabilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *