» 
»
 

Aracın altına iki günlük bebeği attılar!

Batman'da yol kenarında bulunan bir aracın altında, henüz yeni doğmuş 2 günlük bir bebek bulundu.

Batman'ın merkez Çarşı Mahallesi 726. Sokakta henüz 2 günlük olan kız bebek, aracın altına atılmış bir şekilde bulundu. Olaydan alınan bilgilere göre, Ahmet Taş isimli bir vatandaş, eve gittiği esnada yol kenarında bir aracın altına battaniye gördü. Araca doğru yaklaşan Taş, bebek ağlama sesi duyunca battaniyeyi açtı. Battaniyenin içinde bebeği gören Taş, durumu polise bildirdi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen polis ekipleri, küçük bebeği alarak sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri bebeği ambulansa alıp, açlıktan perişan olan küçük bebeğin karnını şekerli su ile doyurdu.

Eve giderken bir aracın altında battaniye gören ve yaklaştığında ise bebeği gören Ahmet Taş, yeni bir battaniyeyi kimin atacağını düşündüğünü ve battaniyeye yaklaştığında ise kımıldayan bebeği gördüğünü, eğer görmemiş olsaydı bebeğin araba altında ezilebileceğini dile getirdi.

Sağlık ekipleri, olay yerinde bebeğe ilk müdahaleyi ambulansta yaptığını ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu, sadece bebeğin çok acıkmış olduğunu, bebeğin daha 2 günlük bir bebek olduğunu ve daha göbek bağının durduğunu belirtiler. Polisler, iki günlük bebeği soğuk havada sokağa bırakaran kişi ya da kişileri tespit etmek amacıyla çalışma başlattı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *