» 
 

Arap starın klibinde oynamak için Meryem Uzerli 3 Milyon istedi

Yıldızı Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra parlayan ve dillerden düşmeyen Meryem Uzerli, arap yıldız Fayez AlSaeed'in yeni klibinde rol alması için Uzerli'ye teklifte bulundu. Dakikada 600 bin TL, toplamda ise 3 milyon TL isteyen Uzerli şaşırttı.

Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ekranların parlayan yıldızı haline gelen Meryem Uzerli, Ortadoğu ve Arap dünyasında da ününe ün kattı. Kendini sevdirmeyi başaran Uzerli'nin sempatik halleri ve tam konuşamadığı Türkçesi ile kısa sürede popülaritesini artırdı. Meryem Uzerli yakın zamanda kendi adını taşıdığı kozmetik ürünleri markasını internette alışveriş sitesinde tanıttıktan ve satışa sunduktan sonra Dubai'de ürünlerini satışa sunmaya karar verdi.

Sevilen oyuncu Uzerli'ye Arap ülkelerinin pop starı Fayez AlSaeed, çıkaracağı yeni albümündeki yeni şarkısının klibinde Uzerli'nin rol alması için ortak arkadaşları sayesinde Uzerli'ye ulaştı ve ona bir teklif gönderdi. Meryem Uzerli popüler bir isim haline geldiğinden bu yana uzay fiyatlar ile işler yapmaya başlayınca, Fayez AlSaeed'in klibinde oynamak içinde uçuk bir ücret talep etti. Sadece dakikası 600 bin TL'cik... Yani teklifte toplamda 1 milyon dolar, 3 milyon TL kadar bir rakam söyleyince bu kadarına da pes dedirtti.

Uzerli'nin talebinde bulunduğu bir klipte oynamak için 3 milyon TL ile hem Arap starı Fayez AlSaeed'i hemde Arap hayranlarını şoke etti. 5 dakikada toplamda 3 milyon TL isteyen Uzerli kendisine "Hollywood yıldızı sanıyor kendisini" dedirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *