» 
»
 

Arda Turan canlı yayına bağlandı ve şok sözler söyledi

Arda Turan, Fatih Terim'in basın toplantısı sonrası canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu

FatihTerim'in Kosova maçı sonrası yapmış olduğu açıklamalardan sonra canlı yayına bağlanan Arda Turan şunları söyledi:

Milli Takım'ı kendisinin bıraktığını üzerine basa basa söylüyorum. Ben bu ülkeyi çok seviyorum ama bunu yapmam gerekiyordu. Hiç kimse beni kullnamasın, ben hatalar yapmış olabilirim ama herşeyi herkesin yüzüne söylerim, söylemeye devam edeceğm. 

Fatih Hoca'nın kendisini kadroya alıp almayacağına ilişkin konularda, ben net bir şekilde söylüyorum ben ülkemi çok seviyorum ama Milli Takımı ben bıraktım.

Euro 2016'da iddia edilen disiplinsizlikler konusunda, herkesin zaman zaman bu tarz şımarıklıklar yaptığını düşünüyorum, ama sahaya çıkınca bunların hepsinin geride kalır.

30 yaşına geldim, onurlu bir duruş yapaarak bırakıyorum ama diğer insanlara, gazetecilere söyleyin bakalım bırakabilecekler mi? 

Avrupa Şampiyonası boyunca yaşanan olayların kendi aramızda kalması gerekiyordu. Bu yüzden basın toplantılarına gelme ve bu konuları açıklama gereği duymadım.

Fatih Terim'in yaptığu basın toplantısından sonra bu telefonu arama gereği duydum, inşallah önümüzdeki maçlarda Milli Takım iyi maçlar çıkarır hep beraber tribünden maçı izleriz.

Milli Takımdan Fatih Terim gitse dahi geri dönmeyi düşünmüyorum çünkü ben duygusal bir adamım ve artık orada iyi işler çıkaracağımı düşünmüyorum.

Eğer bir suçlu varsa tamam ben kendimi suçlu kabul ediyorum.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *