» 
»
 

Arka Sokaklar 428. bölümde Rıza Baba'nın evlat acısı yürekleri dağlıyor!

Kanal D ekranlarında her Cuma izleyicisi ile buluşan efsane Arka Sokaklar dizisinin 428. bölümünde Rıza Baba'nın kızı Pınar ölüyor. Rıza Baba'nın acısı herkesi perişan ediyor. Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Ayrıntılar haberde...

Her Cuma izleyicileri Kanal D ekranlarına kilitleyen fenomen yapım Arka Sokaklar dizisi 428. bölüm fragmanı yayınlandı. Sezgin'in hain saldırısı sonucunda Rıza Baba'nın kızı Pınar ölüyor. Reyting rekortmeni yapımda Rıza Baba karakterinin kızı Pınar'ın Sezgin tarafından öldürülmesi izleyicileri derinden etkileyeceğe benziyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokak'lar yeni bölümde, ailesinin ölümü ile yıkılan ve bir türlü toparlanamayan Sezgin, intikam ateşi ile yanıp tutuşmaktadır. Kızının ölümünden suçladığı kişilere karşı intikam planları yapan Sezgin, Rıza Baba'ya evlat acısını yaşatmakta kararlıdır.

Hedefindeki isim olan Rıza Baba'nın kızı Pınar'a pusu kuran Sezgin, amacına sonunda ulaşmıştır. Sezgin, Pınar'ı öldürmüştür ve Rıza Baba evladının acısı ile büyük bir şoka girmiştir. Arka Sokaklar dizisi 428. yeni bölümü ile Cuma akşamı Kanal D'de yayınlanacak.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *