» 
»
 

Arnavutköy'de deri imalathanesi yangını

İstanbul Arnavutköy'de 6 katlı deri imalathanesinin bulunduğu depoda, işçilerde içerideyken yangını çıktı.

İstanbul’da Arnavutköy'deki 6 katlı deri imalathanesi olarak kullanılan depoda yangın çıktığı bildirildi. Başlayan yangınla beraber çıkan alevlerin kısa sürede binayı sarmaya başladığı ifade edilen yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile birlikte kontrol altına alındı.

Öte yandan yangına müdahale sırasında itfaiye erlerinden bir tanesinin itfaiye sepeti ile merdiven arasında sıkışarak yaralandığı bildiriliyor. itfaiye eri yaralandı ve acil olarak hastaneye sevk edilerek tedavi altına alındı.

Arnavutköy Haşim İşcan Caddesi'nde bulunan deri imalathanesinin depo bölümünde saat 21.40 sularında çıkan yangının sebebi henüz belirlenemedi. Depo İçinde çalışanların olduğu sırada başlayan yangının büyümesiyle birlikte alevler bir anda binayı sarmaya başladı İş yerinde çalışan işçiler hızla tahliye edilerek olası bir can kaybının önüne geçildi. Olay yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri, yaklaşık 1 saatlik bir müdahale ettikten sonra yangın kontrol altına alındı.

İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları devam ederken depoda çıkan yangın ile ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *