» 
 

Asena Altay’ın plastik terliklerinin fiyatı tam bin 245 TL

Popülaritesi son dönemlerde yükselişe geçen ünlüler arasında yerini alan, giyim tarzı ile kendinden söz ettiren Asena Atalay’ın salaş kıyafetlerinin altına tercih ettiği siyah terliklerin fiyatının bin 245 TL olduğu öğrenildi. Asena Atalay kimdir?

Futbolcu Caner Erkin’in eski eşi olan Asena Atalay, salaş giyim tarzı ve dağınık saçları ile objektiflere takıldı. Kameralara gülümseyen Asena Atalay’ın o iddialı ve her giydiği olay olan eski halinden resmen eser kalmadı. Fit vücudunu saran dar ve mini elbiseler tercih eden Atalay, şimdilerde rahatına daha da düşkün görünüyor. Gittikçe salaş giyim tarzına uyan, bol ve dökümlü kıyafetler tercih eden Asena Atalay’ın son olarak Nişantaşı’nda görüntülendiği fotoğraf karesinde ayağındaki siyah plastik terlikler dikkat çekti. Ünlü bir markanın ürünü olan siyah terliklere Asena Atalay’ın tam bin 245 TL ödediği söyleniyor.

Peki adını sıkça duyduğumuz Asena Atalay kimdir? 1989 21 Kasım İzmir doğumlu Asena Atalay, varlıklı turizmci bir ailenin kızıdır. Denizli’de Lise eğitimini tamamladıktan sonra İspanya’ya gitmiştir. Orada 2,5 sene okuduktan sonra 2008’de Türkiye’ye dönmüş ve Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümü okumuştur. Daha sonrada İstanbul Beykent Üniversitesi’nde Tekstil-Moda bölümünü okumuştur.

2009’da Caner Erkin ile tanışmış ve kendi markası olan Ase88’i çıkarmıştır. Ase adının kısaltması ve 88’de Caner Erkin’in forma numarasıdır. 2010 senesinde Caner Erkin ile evlenmiş, 2011’de Çınar adında bir oğulları olmuş ancak 2016’da çift boşanma kararı alıp 5 dakikada boşanmışlardır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *