» 
»
 

Aşk Laftan Anlamaz 3. bölümde Hayat ve Murat yakınlaşması! İzle

Yaz döneminde başlayan ancak uzun soluklu olması beklenen muhteşem dizi Aşk Laftan Anlamaz'ın 3. bölüm fragmanları heyecan dolu bir bölümün izleyicisini beklediğinin sinyallerini veriyor. Show Tv'nin romantik komedi dizisinin yeni bölümü 29 Haziran..

Bir yalan üzrine başlayan tanışmaları tesadüflerin birbirini kovalaması ile adeta bir aşk masalına dönüşmekte... Aklı beş karış havada olan Hayat, hayatını kariyerine adayan iş kolik Murat... Kader ağlarını örer ve bu iki farklı karakter istemedende olsa birbirlerini bulur ve... Show TV'nin çarşamba akşamları tutkunluk yaratmaya hazırlanan dizisi Aşk Laftan Anlamaz ilk bölümünün yayınlanmasından itibaren büyük bir başarı sağladı. Yine eğlenceli bir romantik komedi dizisi ile ekranlar şenleniyor. Yakışıklı, başarılı, zengin bir okadar da mutsuz olan tekstil krali bir ailenin veliahtı Murat başarısı birazda hırsına bağlıdır. İş bulamadığı için annesi tarafından memlekete götürülmek istenen Hayat ise okulu bitirmiş olmasına rağmen hala hayatı toz pembe gören, güzel, zeki, bir okadar da patavatsız bir kızdır. Kadar denilen şey bu ikiliyi hiç beklemedikleri bir anda hiç beklemedikleri bir ortamda karşı karşıya getirir. Kendini kurtarmak adına başkasının CV'si ile Murat'ın patron olduğu firmada asistanının asistanı olarak işe başlayan Hayat her ikisi içinde yepyeni bir başlangıcın kapısını açmış olur... 

Aşk Laftan Anlamaz son bölümde başka birinin yerine geçerek işe girmeyi başara Hayat, gerçek Suna'yı karşısında görünce şok geçirir. Bir yolunu bulup ilk görüşmeyi sorunsuz atlatsa da gerçek Hayat'ı gerçekleri anlatması konusunda tehdit eder ve kendisine bir gün süre verir. Memlekete geri dönmek istemeyen Hayat, Suna'yı ikna etmek için ev arkadaşları ile birlikte plan yapar. İkisi evden kaçıp Suna'yı bulacak diğeri ise evde kalıp Hayat'ın annesini idare edecektir. Suna'nın yanına giden iki kafadarın biri kızı babası ile tehdit ederken, diğeri yalvar yakar yardım ister.

Hayat bunlarla uğraşırken Murat üvey annesinin iğnelemelerinin arsında çok sevdiği küçük kardeşi ile keyifli zaman geçirmeye çalışmaktadır. Hayat'ın anlattıklarından etkilenen Suna annesini gönderene kadar susmak için bir iki gün daha zaman verir ancak sürenin sonunda kesin bir çözüm bulmak zorundadır.

Aşk laftan anlamaz 3. bölümü 29 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında sevenleri izleyicisi ile buluşurken sizler her zamanki gibi yeni bölüm tüyolarını, bölüme dair tüm yeni gelişmeleri sizler için takipte olacağız...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *