» 
»
 

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Hayat’ın zor sınavı

Show TV ekranlarının romantik komedi tarzında dizisi Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hayat gerçekte kim olduğunu Murat’a açıklayabilecek mi? Ayrıntılar haberimizde…

Hayat ve Murat’ın bir türlü kavuşamamalarını konu alan dizi Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölüm bazen komik, bazen hüzünlü, çoğu zaman da aşk dolu sahneleri ile izleyicisini ekrana kilitleyecek. Son bölümde Murat ve annesinin aynı odada sohbet ettiklerini gören Hayat’ın yaşadığı şok sahnesi bölüme damgasını vurmuştu. 26 Ekim’de ekranlara gelecek olan yeni bölüm gelişmelerini haberimizden takip edebilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz 13. bölümde Hayat ve İbrahim’in çevirdiği aşk oyununu Murat’a anlatan Tuval, Hayat ve Murat arasında yeni sayfa açılmasına olanak sağlar. Murat duydukları ile çok mutlu olsa da Hayat, yaptıklarını Murat’ın öğrenmesinden dolayı büyük bir utanç duyar. Didem’de olanları Kerem’den öğrenmiş ancak Murat’ın durumu bilmediğini düşünerek Hayat’ı tehdit etmiştir.

Murat deli gibi aşık olduğu kadının doğum günü olduğunu öğrenince hem ona olan aşkını anlatmak hem de unutamayacağı bir doğum günü yaşatmak için özel bir plan yapar ve bu plan için arkadaşlarından yardım ister. Bir hafta sonu gezisine çıktıklarını sanan Hayat, neler olacağından habersiz yola çıkar.

Kendini muhteşem bir doğum günü partisinin tam ortasında bulan Hayat ne yapacağını şaşırır. Tüm arkadaşları onun hakkında istediklerini anlattıkça heyecanı ve sevinci artan Hayat'ın Murat'ın sözleri ile de ayakları yerden kesilir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *