» 
»
 

Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde sürpriz isim: Metin Akpınar

Aşk Laftan Anlamaz son bölümde annesinin Hayat’ın yaptıklarını öğrenmesi üzerine yaşanan heyecan dolu sahneler yaşandı. Bölüm sonrasında yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölüm fragmanında ortaya çıkan Hayat’ın babası (Metin Akpınar) diziye yeni bir soluk getirecek.

Show TV ekranlarının beğenilen dizisi Aşk Laftan Anlamaz heyecan dolu bir bölümle ekrana geldi. Koca bir yalan üzerine kurulan bir aşkın yaşanan olumsuzluklara hayatta kalma çabalarının işlendiği diziye usta oyuncu Metin Akpınar’ın da eklenmesi neşe dolu sahnelerin yaşanılacağı düşünülmekte. Hayat memlekete dönecek mi? Murat Hayat’tan vazgeçecek mi? Ayrıntılar detaylarda…

Aşk Laftan Anlamaz 15. Bölümde Hayat’ın söylediği tüm yalanları öğrenen annesi onu gerçeği anlatması ve işten ayrılması konusunda tehdit eder. Hayat ise Murat’ı kaybetmemek için bunu yapmak istemez. İşe giden Hayat Doruk Kerem ve Murat’ın kutsal Çarşamba hakkında konuştuğunu duyar ve tüm duyduklarını kızlara anlatır. Fakat Hayat her şeyi yanlış anlamıştır. Bütün kızlar toplanıp gizlice Murat'ın evine gider. Kızlar evi bastıklarında düşündüklerinin aksine oğlanlar ise kutsal Çarşamba olarak belirledikleri günde yemek ve sinema keyfi yapmaktadırlar.

Kıskançlık krizine giren Hayat, saçlarının rengini değiştirerek Murat'ın dikkatini çekmeye karar verir ve başarır da. Didem İbrahim’le arasını iyi tutarak Murat ve Hayat’ın arasını bozmayı planlamaktadır. Tabi tüm bu planlarının arasında bir proje için özel olarak hazırlanan çekimlerin rakip firmaya Derya tarafından verildiğini anlatır ancak Murat buna inanmak istemez.

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *