» 
 

Aşkın Nur Yengi kaza yapmaktan son anda kurtuldu

İstanbul'dan konser vermek için VIP minibüsüyle yola çıkan ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, aracın lastiği parçalanınca büyük bir kazadan son anda kurtuldu.

Eskişehir'de konser vermek üzere İstanbul'dan önceki gün yola çıkan beğenilen sanatçı Aşkın Nur Yengi, büyük bir kaza atlattı. Eskişehir Sanayi Odası'nın etkinliği için sahne almak üzere VIP minibüsü ile yol çıktığı sırada minibüsün lastiği parçalanınca şoför bir süre direksiyon hakimiyetini kaybetti. Son anda aracı takla atmaktan kurtaran şoför, büyük bir kazayı önledi.

Olayın üzerine büyük şok yaşayan ünlü şarkıcı Yengi, gözyaşlarına boğuldu ve menajeri Haluk Şentürk tarafından zor sakinleştirildi. Aşkın Nur Yengi'nin olayın şokunu atlatır atlatmaz Haluk Bilginer'le evliliğinden dünyaya gelen 11 yaşındaki kızı Nazlı'yı aradığı ve onunla konuştuktan sonra rahatladığı öğrenildi.

Minibüsün lastiğinin değiştirilmesi sonrası yeniden yola çıkan Aşkın Nur Yengi, etkinlikte sahne aldı. Sevilen şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcının performansı ile alkış aldığı ve yaşadığı korkutucu olayı konuklara yansıtmadığı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *