» 
»
 

Aşkına karşılık bulamayan adam benzin döküp kendisini yaktı

Muğla'da aşık adam arkadaşlık teklif ettiği bayandan karşılık bulamayınca, aracında bulunan benzini üzerine döküp kendisini yaktı. Hastaneye kaldırılan Hasan Ali Tezbaşaran tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Muğla'da yaşayan Hasan Ali Tezbaşaran, yoğun duygular beslediği bayandan karşılık bulamayınca, 20 FE 789 plakalı aracında bulunan benzin dolu bidonu üzerine döküp kendisini ateşe verdi. Hasan Ali Tezbaşaran, bir anlık cinnetle üzerine döktüğü benzinin alevlenmesi üzerine kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay 26 Mayıs gecesi Muğla'nın Milas İlçesi'nin Söğütçük Mahallesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiler doğrultusunda, yoğun duygular beslediği kadın ile konuşmak için Hasan Ali Tezbaşaran, Milas'ın Söğütçük Mahallesi'ne gitti. Kadına görüşmek istediğini ve eğer görüşme teklifini redderse kendisini yakacağını söyledi. Kadını ikna çabaları boşa çıkan 38 yaşındaki Tezbaşaran, bir anda cinnet geçirdi ve dediğini yaptı. Kadını ikna edemeyen adam 20 FE 789 plakalı aracından çıkardığı bidonun içerisindeki benzini başından aşağı döktü.

Etraftakilerin ikna etme çabalarına rağmen saniyeler içerisinde korkunç durum meydana geldi. Cebinden çıkardığı çakmağı ateşlemesi ile her yeri alevler içerisinde kalan adam yanmaya başladı. Etraftakiler o anki imkanları ile Hasan Ali Tezbaşaran'ı söndürmeye çalıştılar. Vatandaşların 112 acil sağlık ekiplerini arayıp durumu anlatmasının ardından, ambulans ile sağlık ekipleri kısa sürede olay yerine geldiler. Sağlık ekipleri olay yerinde yapmış oldukları ilk müdahalenin ardından bölgedeki en yakın hastaneye kaldırdılar.

Aydınlıkevler Mahallesi Hastane Caddesi'nde bulunan 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Tezbaşaran'ın durumunun ciddiyetinden dolayı İzmir Bozyaka'daki Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen Hasan Ali Tezbaşaran hayatını kaybetti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *