» 
»
 

Asla Vazgeçmem 55. bölüm fragmanı yayınlandı 16 Haziran Show Tv

Merakla beklenen Asla Vazgeçmem yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Asla Vazgeçmem'in 16 Haziran'da ekranlara gelecek 55. bölüm fragmanında yine çarpıcı olaylar yaşanıyorken, 2. fragman için de nefesler tutuldu. Son bölüm özeti haber detaylarında

Show Tv ekranlarının muhteşem dizisi Asla Vazgeçmem 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Sürükleyici konusuyla reytingleri sallayan dizisi Asla Vazgeçmem'in 16 Haziran'da yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Dizinin son bölümünde neler yaşandı? Amine Gülşe'nin Nur'u, Tolgahan Sayışman'ın Yiğit'i canlandırdığı muhteşem dizi her yeni bölümünde ekranlara bomba gibi düşüyor. Zincirleme olayların yaşandığı, iki kadının yüreğinin tek bir adamda çarptığı Asla Vazgeçmem hakkında en yeni gelişmeler ve Asla Vazgeçmem 55. bölüm 2. fragmanı yayınlandığı anda haberimizin detaylarındaki yerini alacaktır.

Yayınlanan son bölümünde neler olmuştu hatırlayalım... Fikret'in çıkagelmesi ile Nur ile Yiğit'i ayırmaya çalışan birisi daha dahil olmuş oldu. İclal ile işbirliği içerisinde olan Fikret, kendi tarafını ispatlamak için bir oyun çevirmiş ve Yiğit'in telefon numarası yerine kendi numarasını kayıt edip, Yiğit gibi Nur'a mesaj göndermeye başlamıştır. Mert'in doğum günü için Fikret'in Yiğit gibi attığı mesajların sonunda Nur gelmiş ve ortalık karışmıştır. Yiğit kime inanacağını şaşırmış bir vaziyette Nur'dan ve İclal'den hesap sormuştur. Nur'un ısrarla mesaj attığını söylemesi üzerine bu durumu yiğit incelemeye başlamıştır. Bu durum Fatih'in de kulağına gitmiş ve Nur'a Yiğitmiş gibi mesaj atanın kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır...

Emin ise seneler sonra ansızın gelen Yaren'den gözünü alamamakta ve Yağmur'u arka plana atmaktadır. Yaren'de nefret ettiği kardeşinin inadına eh birazda Emin'in oyunculuk işi ile uğraşmasından dolayı Emin ile ilgilenmeye başlamıştır. Bu durum Yağmur'u oldukça rahatsız edecektir. Yağmur tüm iyi niyetiyle Yaren'le samimiyet kurmaya çalışsa da iyi bir netice vermeyecektir. Yiğit'in kafası gün geçtikçe karışmaktadır ve bunun tek sorumlusu Fikret'tir. Fikret bu sefer de Nur'un kafasını kurcalamıştır. Yiğit'in şifreleri diyerek başladığı sözlerine ona ev tutup neden evlenme teklifi etmediğini sorgulamıştır. Fikret kötü niyetli olmadığını duygu sömürüsü yaparak Nur'a göstermiştir.

Öte yandan Elmas ise hamileliğinde rahatsızlanmış ve bebeğinin zarar görmemesi için dinlenmesi gerekmektedir. Cahir ise onun için endişelenmektedir. Fatih ise arkadaşı ile yaptığı bir telefon görüşmesi sonrasında Nur'a mesajlar atan kişinin Fikret olduğunu öğrenmiştir. Öfke ile Yiğit'in yanına gidip olanları atmak için odanın kapısını açtığında karşısında Nur ile Fikret'i görür.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *