» 
»
 

Asla Vazgeçmem 58. bölüm fragmanında Nur ile Yiğit karşı karşıya!

Asla Vazgeçmem 58. bölüm fragmanında neler oluyor? Yiğit ile Nur karşı karşıya geldi. Elmas bebeğini bulabilecek mi? Nur, Fatih'in evlenme teklifini kabul edecek mi? Asla Vazgeçmem'in finaline son iki bölüm kala yeni bölümde neler olacak? Nur ile Yiğit'i nasıl bir son bekliyor? Yeni sezon bölümünde neler oldu? İşte detaylar...

Gold Film'in dev projesi Asla Vazgeçmem'de sona gelindi. İzleyiciler Yiğit ile Nur için mükemmel bir son beklerken, git gide herşey düğümleniyor. Bu durum Yiğit ile Nur'u çıkmaza sürüklüyor. Asla Vazgeçmem'in 58. bölüm fragmanı yine bomba gibi gelişmelerle geliyor. Asla Vazgeçmem'in yeni bölümünde neler olacak? Yiğit ile Nur karşı karşıya geliyor. Nur artık hesaplaşmak ve masumiyetini ispatlamak istiyor. Özgürlüğüne kavuşan Nur, doluğu Yiğit'in yanında alıyor. Ancak hiçbirşey beklediği gibi olmuyor. Nur Yiğit'in yanından giderken bayılıyor.Öte yandan Cahit ile Naza, Elmas'ın bebeğini kaçırıp yeni bir hayata başlamaya hazırlanıyorlar. Bebeğini kaybeden Elmas deliye dönüyor.

Asla Vazgeçmem'in son bölümünde, Fikret'in verdiği ağır ilaçlardan dolayı kendini kaybeden Nur, araba ile Mert'e çarpıyor. Yiğit ise Aytül'ün haber vermesi ile Fırat'ın yanına gidiyor ve onunla hesaplaşıyor. O esnada aldıkları kötü haberle bir anda hastanede soluk alıyorlar. Yiğit ne olduğunu anlamadan, Mert'e araba ile çarpanın Nur olduğunu elleri kelepçeli olduğundan anlıyor. Yiğit, Fikret'in kendisine aylardır aşıladığı kötü fikirlerden dolayı Nur'u affetmiyor.

Nur elleri kelepçeli hapse giderken Yiğit arkasına bile bakmıyor. Öte yandan doğum zamanı yaklaşan Elmas, Nazan'ın baskılarından dolayı rahatsızlanıyor ve erken doğuma alınıyor. Doğum yapan Elmas'ın hem bebeği hem de kendi hayatı tehlikede oluyor. Üzerinden aylar geçtikten sonra Nur hapiste tek başına düşüncelerle mücadele ediyor. Yiğit'in kendisine inanıp inanmadığını sorguluyor. Elmas ise iyileşmiş bebeğinin toparlanması için hastanede kalıyor. Cahit ise bir fırsat kollayıp bebeği Nazan'la kaçırmayı bekliyor.

Nur, Aytül'ün talimatları ile hapiste şişleniyor. İyileşen Nur yeniden mahkeme karşısına çıkıyor. Nur, avukatının da savunmaları ve kendi iyi durumu sayesinde hapisten beraat ediyor. Elmas, Nur'un yanında olduğu için hastanede bebeği babaannesi ve Cahit'le bırakıyor. Cahit ise bebeği aldığı gibi Nazan'la kaçıyor. Bunu öğrenen Elmas deliye dönüyor. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *