» 
»
 

Asla Vazgeçmem 59. Bölüm fragmanında Nur'u neler bekliyor?

Ekranlara veda eden Asla Vazgeçmem final bölümünde neler olacak? Nur, Fatih ile evleniyor mu? Yiğit, Nur'dan vazgeçiyor mu? Elmas, hapse mi giriyor? Asla Vazgeçmem 59. Bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Ekim'de izleyicileri ile son kez buluşacak Asla Vazgeçmem'in son bölümünde neler yaşanacak?

Asla Vazgeçmem 59. Final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 6 Ekim'de yayınlanacak Asla Vazgeçmem son bölümünde neler yaşanacak? Yiğit, Nur'a mutluluklar diliyor. Elmas, bebeğini kaçıran Cahit'i öldürdü mü? İclal ile Fırat'ı nasıl bir son bekliyor? Nazan'ın kirli oyunları suya düşüyor. Cahit, artık Nazan'ın gerçek yüzünü görecek. Nur'a kim silah doğrultuyor? Yiğit ile Nur final bölümünde mutlu sona ulaşacak mı?

Asla Vazgeçmem son bölümünde, Mert'e arabayla çarpıp tekerlekli sandalyeye mahkum etmekle yargılanan Nur, hapse girmiştir. Parmaklıklar ardında kalan Nur, çıkacağı günü sabırsızlıkla beklemiştir. Yiğit, Fikret'in karanlık planları yüzünden Nur'a karşı öfke durmaktadır. Mert'in tedavisi için İclal ile birlikte çaba göstermektedir. Fatih ise Nur'u hiç yalnız bırakmamıştır. Fatih için artık hislerini dile getirme zamanı gelmiştir.

Aytül, Mert'e olanları kabullenmemiş ve Mert'e bilinçli olarak çarptığını düşündüğü Nur'a hapiste tuzak kurmuştur. Nur, hapiste şişlenmiş ve yine ayağa kalkmayı başarmıştır. Herkes mahkemenin yapılacağı büyük günü beklemiştir. Beklenen gün geldiğinde adalet, Nur'un suçsuzluğuna inanmış ve onun serbest kalacağı karar çıkmıştır. Nur, özgürlüğüne kavuşmuş ancak prangalar giydiği sevdasında özgür kalamamıştır. Öte yandan Elmas, iyileşmesini beklediği bebeği için gün sayarken bir anda Cahit'in ve Nazan'ın bebeğini kaçırdığını öğrenmiş, deliye dönmüştür.

Yaren ise kardeşi Yağmur ile Emin'in arasına girmeyi başarmıştır. Emin, genç kızların sevgilisi olmuştur. Ancak Yağmur'u unutabilmiş midir? Nur, çıkar çıkmaz Yiğit'in yanına gitmiş ve onunla konuşmak istemiştir. Asla Vazgeçmem 59. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda haber detaylarındaki yerini alacaktır. Yeni fragman için "Haberin Videosu" butonuna tıklayınız...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *