» 
 

Asla Vazgeçmem etkileyici bir final bölümüne hazırlanıyor!

Show Tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Asla Vazgeçmem yeni sezonda final yapma kararı aldı. Asla Vazgeçemem final bölümü ise, yeni sezonda ekranlara gelmeye başlayacağı 3 bölümün sonrasında yapılacak.

Başrollerini Amine Gülşe ve Tolgahan Sayışman'ın paylaştığı Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Asla Vazgeçmem etkileyici bir final bölümü ile yeni sezonda ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Zincirleme olayların ve entrika dolu sahnelerin sıkça yer aldığı dizinin yeni sezonda yeni bir sürükleyici hikâyesi kalmadığından final kararının açıklanması Asla Vazgeçmem takipçilerini oldukça üzdü.

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği dizinin ana öyküsü yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren oldukça büyük ilgi gördü ve dizinin geniş bir hayran kitlesi oluştu. Ancak dizinin senaryosunun daha fazla ilerleyemediği ve artık sona yaklaşıldığı bilgisi alındı. Dizinin konusunun artık zorlanarak devam ettirmenin pek bir anlamı olmadığı, Asla Vazgeçmem hikâyesinin artık sonuna gelindiği vurgulandı. Bu şekilde alınan final kararının da en doğru seçenek olduğu belirtildi. Dizi sezonlarının açıldığı Eylül ayında Asla Vazgeçmem’in 57. bölüm ile kaldığı yerden devam edeceği ve Asla Vazgeçmem'in 59. bölümünde final yapılacağı belirtildi.

Asla Vazgeçmem’in son bölümünde neler olmuştu? Ekranlara 56. Bölümü ile ara veren Asla Vazgeçmem’in sezon finali bölümünde, Fikret, abisi Fatih’in Nur’a olan ilgisini fark etmiş ve abisini bununla tehdit ederek bir süreliğine ondan kurtulmuştur. Aytül ise Fırat’a daha fazla tahammül edemeyerek Yiğit’e gidip, İclal ile Fırat’ın görüştüğünü söylemiştir. Yiğit Fırat’ı bulamayınca İclal’in yanına gitmiş ve onunla hesaplaşma kararı almıştır. Nur ise Fikret’in kötü niyetinden artık emin olmuş ve onunla artık yollarını ayırmaya karar vermiştir.

Öte yandan Yaren, üvey kardeşi Yağmur ile Emin’in arasını açmayı başarmıştır. Ancak Yağmur yine de Yaren ile Emin’in arasında birşeyler yaşandığını aklının ucundan geçirmemiştir. Ta ki Yağmur ile Emin’in öpüştüğünü görene dek… Nazan’ın Elmas ile uğraşması Elmas’ı kötü bir duruma sürüklemiş, doğuma gitmiş ancak bu doğumda sıradışı olaylar gerçekleşmiştir. Artık Elmas’ın hayatı söz konusudur. Fırat ile Yiğit arasında seçim yapmak zorunda kalan İclal’in yanı sıra, Fikret’in verdiği ilaçlardan dolayı Nur dengesini yitirmiş ve arabasıyla Mert’e çarpmıştır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *