» 
»
 

Asla Vazgeçmem sezon finali 56. son bölüm Nur hapiste!

Show Tv'nin muhteşem dizisi Asla Vazgeçmem sezon finali bölümü ile ekranlara geldi. 56. bölümde neler yaşandı? Mert'e araba ile çarpan Nur hapse mi giriyor? Elmas öldü mü? Yeni sezonda neler olacak? Son bölüm detayları haberde...

Ekranlara sezon finali ile kısa bir ara veren Asla Vazgeçmem 56. bölümde neler oldu? Bomba gibi bir sezon finali ile ekranlara gelen Asla Vazgeçmem'in son bölümünde yaşananlar izleyicisi şoke etti. Mert'e kaza ile çarpan Nur hapse mi giriyor? Mert yaşayacak mı? Peki ya Elmas, bebeğini dünyaya getirirken onun bir kere bile kokusunu içine çekemeden bu dünyadan göçüp gidecek mi? Asla Vazgeçmem muhteşem oyuncu kadrosu ile sezonlardır ekranlarda aynı heyecanla beklenen ve izlenen dizide Tolgahan Sayışman Yiğit'i canlandırıyor ve Amine Gülşe'de Nur'a hayat veriyor. Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği, aşkın dolu dizgin yaşandığı, nefretin ve intikamların bitmediği Asla Vazgeçmem bomba gibi bir sezon finali ile 23 Haziran'da 56. bölümü ile Show Tv ekranlarına gelecek. 

Geçen haftaki bölümde Fatih, Fikret'in kirli oyunlarından haberdar oldu ve soluğu Yiğit'in odasında buldu. O esnada Nur'un ve Fikret'in de odada olduğunu görünce bi sinirle geldiği gibi çıkmıştır. Daha sonrasında Fikret'i arayıp odasına çağırdıktan sonra iki kardeş seneler sonra karşı karşıya geldiler. Fatih herşeyi bildiğini ve Fikret'in defolup gitmesi gerektiğini söyledi. Nur, Fatih'in odasına bir anda çıkagelir. Fatih göz dağı vererek iki gün sonra Fikret'in gitmesi için mühlet verir. Öte yandan Aytül, İclal'in telefonunu Fırat'ın aradığını görür ve içi içini kemirir. 

Aytül, İclal'in Fırat ile görüştüğünü öğrenenince tepkisi çok ağır olmuştur. Nazan oyunlarına devam ediyordur ve Yağmur'u da kendi safhasına çekmeye çalışmaktadır. Ancak Yağmur'un kafasını kurcalayan sorunlar vardır. Elmas ile Yağmur dertleşip sorunlarını konuşmuşlardır. Yaren işler karıştırarak, kardeşine duyduğu nefretin intikamını Emin'den çıkaracaktır. Emin'de aklına hiç kötü birşey gelmeden Yaren'e aldanıyordur. Nazan Cahit'in kafasını karıştırmaya devam etmektedir ve Elmas'ın bebeğini alıp kendilerine bir hayat kurmaya onu ikna etmeye çalışmaktadır. İclal, Fırat ile görüşmeye gideceği sırada Aytül gelir ve İclal'den şüphelenip onu takip eder. Fırat'la görüşen İclal, duygularına hakim olamıyordur. Fırat'ın söyledikleri derinden etkilemiştir. Aytül tokatı yapıştırmıştır İclal'e ve İclal neye uğradığını şaşırmıştır.

Son iki gününü yine Nur ile Yiğit'in arasını bozmak için kullanmak isteyen Fikret, Nur'dan gelen haberi Yiğit'e iletmedi. Nur, Yiğit'i onu evlerinde akşam yemeğine beklediği sıralarda, Yiğit Fikret'le yemek yemektedir. Nur, Yiğit ile konuşup sinirlenmiştir. Fikret istediğini elde etmiştir. İclal'in kafası çok karışmıştır ve Fırat'ın söylediklerini aklından çıkartamamaktadır. Öte yandan Fikret, kendisine Kozan şirketinde iş bulmuştur ve Nur'a bunu söylemiştir. Nur iyice öfkelenmiştir.Fatih, Fikret'e karşı elindeki kozu açığa çıkaracağı sırada Fikret ona daha büyük bir hamle yapar. O sırada Aytül, Yiğit'e gidip İclal'in Fırat ile görüştüğünü söyler.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *