» 
»
 

Asla Vazgeçmem yeni sezon 57. bölüm'de Nur hapiste ölüyor mu?

Show Tv ekranlarının heyecanla beklenen Asla Vazgeçmem'in yeni sezon 57. bölümüne saatler kaldı. Yeni bölümde kendisine oynan oyunlardan dolayı Mert'e araba ile çarpan Nur, hapiste bıçaklanıyor. Peki finale az kala yeni bölümde Nur ölecek mi? Asla Vazgeçmem'in son bölümünde neler oldu? İşte detaylar...

Başrollerini Amine Gülşe ve Tolgahan Sayışmanın birlikte paylaştığı Gold Film'in yapımcılığındaki sezonlardırm ekranları başına kilitlemeyi başaran Asla Vazgeçmem yeni sezona bomba gibi bir bölümle başlıyor. Yeni bölüme saatler kala nefesler tutuldu. Mert'e çarpan Nur, hapisten çıkmayı başarabilecek mi? Peki Nur hapisten sağ çıkabilecek mi? Yiğit, Nur'dan vaz mı geçti? Cahit, Nazan ile birlikte Elmas'ın bebeğini kaçırıyor! Elmas şimdi ne yapacak? İclal, Fırat'a geri mi dönüyor? Peki Yiğit, oğlu için sevdiği kadından vaz mı geçecek? Soruların cevabı bu akşam Show Tv'de Asla Vazgeçmem 57. bölümde...

Asla Vazgeçmem'in yeni fragmanı yayınlandığı anda sayfamızdaki yerini alacaktır. Asla Vazgeçmem'in son bölümünde neler oldu? Fikret'in kirli oyunlarını son anda fark etmiş olsa da Nur, artık tuzağın tam da ortasına düşmüştür. Fikret'in verdiği ilaçlardan dolayı kendini kaybeden Nur, arabayla Mert'e çarpmıştır. O esnada ise Aytül'ün şikayet etmesi ile İclal ve Fırat'ın yanına giden Yiğit sinirden deliye dönmüştür. Fırat'ı döven Yiğit, aldıkları kötü haberle hastaneye zor yetişmişlerdir. Oğullarının yaşam mücadelesi verdiğini öğrenen Yiğit ile İclal, bunun sebebinin ise Nur olduğunu gördüğünde hiçbir tepki verememişlerdir.

Yiğit, Fikret'in kendi kafasında kurmuş olduğu Mert ile Nur profilinden sıyrılamayarak, Nur'un belki de Mert'e bilinçli olarak çarptığını düşünmesine neden olmuştur. Öte yandan, Yağmur Emin ile Yaren'in öpüştüğünü görmüş ve şok geçirmiştir. Emin iki kız kardeşin arasına girmiş ve Yaren'in oyununa gelerek Yağmur'u hayal kırıklığına uğratmıştır.

Ayrıca doğuma az bir zamanı kalan Elmas, Nazan'ın baskılarından dolayı rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştır. Doğuma alınan Elmas'ın bir bebeği olmuş, ancak Elmas ölüm ile yaşam arasındaki ince çizgi üzerinde gidip gelmektedir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *