» 
»
 

Aslanlar için bu hafta nasıl geçecek?

16 Mayıs ile başlayan yeni haftada Aslan burcu nasıl yorumlar getiriyor neler tavsiye ediyor bakalım.

Yeni haftaya maddiyat konuları ile başlayacak olan Aslan burcu daha haftanın ilk gününde organize olmayı tercih ederek hemen yapılması gereken ne varsa bir çırpıda çözüyor ve haftaya yoğun başlamasına rağmen oldukça rahat devam ediyor. Ancak yine de arada hesaptan olmayan gelişmeler yaşanabileceğini de göz önünde bulundurarak temkinli olmakta fayda var.

Aşk hayatında oldukça kararlı görünen Aslanlar için yeni hafta hediyeleşmelerin yaşanabileceği bir hafta olabilir ancak ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızda fayda var. Aksi halde daha sonrası için bazı sıkışıklıklar söz konusu olabilir ve siz de yaptığınız harcamadan ötürü suçluluk duyarak bu öfkenizi karşınızdakine yansıtabilirsiniz. Kaş yapayım derken göz çıkarmamakta fayda var.

Bu haftanın son günlerine doğru yeni paylaşımlar yeni arkadaşlıklar gündeme gelebileceği gibi eski arkadaşlıklarınızda da bazı yakınlaşma ve samimiyet belirtileri dikkatleri çekiyor. Sosyal çevrenizde bulunan insanlar arasında parlayacağınız bir hafta sonu sizi bekliyor diyebiliriz. Gireceğiniz ortamlarda söz sahibi olmak ve kararlarınıza saygı duyularak uygulanması oldukça tatmin edici bir gün geçirmenize de yardımcı olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *