» 
 

Aslı Enver ile Murat Boz taşınıyor!

Magazin dünyasına birlikte olduklarını açıkladıkları günden beri herkesin gözleri onların üzerinde... 15 Ocak'ta gösterime girmiş olan Kardeşim Benim adlı sinema filminde tanışıp arkadaşlıkla başlayan ilişkilerini ilerlettiler .

Magazin dünyasına birlikte olduklarını açıkladıkları günden beri herkesin gözleri onların üzerinde...

15 Ocak'ta gösterime girmiş olan Kardeşim Benim adlı sinema filminde tanışıp arkadaşlıkla başlayan ilişkilerinin ilerlettiler. Birlikte objektiflere yakalanan çift daha sonra İlişkilerini sosyal medyada takipçileri ile paylaştılar. Sık sık birlikte seyahat eden ve baş başa vakit geçirmeyi sevdikleri her hallerinden belli. Öncelikle Murat Boz'un annesiye tanışan Aslı Enver 'in, Murat Boz'un abisi ile de çok iyi anlaştığı söyleniyor. Aslı Enver kendini aileye sevdirmiş gözüküyor. Öyle ki sanat camiasından onlara çok destek geldi. Sizce de yakışmıyorlar mı? İnstagram hesaplarında birlikte poz verdikleri fotoğraflar paylaşma rekorları kırıyor.


Yaklaşık iki aydır birlikte olan Boz ve Enver'in önceden görüntü vermemek için sık sık Boz'un Maslak'taki evinde buluştukları ortaya çıktı. Ancak şimdi bu ilişkiyi gizli saklı yaşamak istemiyorlar ve aynı evi paylaşmaya karar verdiler. Murat Boz'un Yeniköy'deki villasına yerleşen Aslı Enver öncelikle "eve kadın eli" değmeli düşüncesiyle kendi zevkine göre evi dekore etmeye başladı. Çiftlerin evin iç dekoru için yaklaşık 50 Bin lira ödedikleri söylentiler arasında. Ayrıca Aslı Enver evdeki eşyaları kullanmak istemeyip birlikte yeni eşyalar bakmaya başladılar bile... Sanırım bu konu Murat Boz'a biraz pahalıya patlayacak gibi görünüyor. Hazır eve yerleşip içini döşemişken akıllarda "Düğün ne zaman ?" sorusu kalmıyor değil...

Aslı ENVER kimdir ?

10 Mayıs 1984 Londra doğumlu Aslı Enver 12 yaşına kadar Londra'da ailesiyle yaşamıştır. Küçüklüğünden tiyatro eğitimi almaya başlayan Enver daha sonra Türkiye'ye ailesiyle yerleştikten sonra bir bocalama dönemi yaşamıştır.İlk olarak Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde okuyup daha sonra Haliç Üniversitesi'nde eğitimine devam etmiştir.Kariyerinin ilk yıllarında TRT'de yayınlanan kısa sitcom da rol almıştır.Daha sonra Ayna adlı bir dizide oynamıştır.2007 senesinde Kavak Yelleri adlı dizide oynamış ve bu dizi ile birlikte oyunculuk hayatı canlanmaya başlamıştır.Suskunlar(2012), Kayıp (2013) ,Hayat Bilgisi(2013),Bana Hicran De (2014),Mutlu Ol Yeter(2015)... ve 2016'da vizyona giren Kardeşim Benim adlı sinema filminde oynamış ,şimdilerde ise Show Tv'de yayınlanmakta olan Kış Güneşi adlı dizide yer almaktadır.

Murat Boz Kimdir?

7 Mart 1980 Zonguldak -Ereğli doğumlu Murat Boz ilk ve orta öğretimini Zongundak'ta tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşmiştir.İstanbul'a yerleşmiştir .İstanbul'da lise eğitiminide tamamlayan Boz 1999 yılında İstanbul Bilgş Üniversite'sine gitmiştir.Burada da eğitimini bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi'de eğitim almaya başlamıştır. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgisi olan Boz 2006 yılında Böyle Aşkı Bulamam Ben adlı single çalışmasıyla solo albümünü çıkarmıştır.Bu çalışmasıyla kendisini piyasaya tanıtmış ve sağlam bir hayran kitlesine ulaşmıştır.208 yılında EP çalışması Uçurum'u yayınlayan Boz , en üst listelere yükselmeyi başarmıştır.Murat Boz'un albümleri şöyledir;

Aşkı Bulamam Ben
Maximumm 
Uçurum 
Şans
Hayat Sana Güzel
Hayat Öpücüğü
Dance Mix 
Vazgeçmem 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *