» 
 

Aslı Enver Murat Boz ayrıldı mı? Dedikodular bitmek bilmiyor!

1 yıldır birlikte olan ünlü oyuncu Aslı Enver ve şarkıcı Murat Boz arasında sular durulmuyor. Ünlü ikilinin yaptıkları aşk dolu paylaşımlara rağmen ayrılacakları söylentileri bitmek bilmiyor. Peki Murat Boz Aslı Enver ayrıldı mı? İşte o dedikodular...

Magazin dünyası Murat Boz Aslı Enver aşkı ile ilgili dedikodularla çalkalanıyor. Ünlü çift birbirlerine birlikte oynadıkları 2016 yapımı Kardeşim Benim filminde aşık olmuş, ardından da dolu dizgin bir aşka yelken açmıştı. Bir süredir ayrı oldukları dedikoduları Sevgililer Günü'nü de ayrı geçirmeleri ile ayyuka çıkmıştı. Şimdilerde ise Murat Boz'un bu aşktan vazgeçtiği, Aslı Enver'in ise onu ikna etmek için gayret ettiği yönünde söylentiler kol geziyor.

Geçtiğimiz günlerde bu söylentileri boşa çıkarmak için birlikte pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşan Boz ve Enver çifti, ne yapsalar da söylentilerin önüne geçemiyor. Ünlü şarkıcı ve O Ses Türkiye jürisi Murat Boz'un yakın bir arkadaşının bu ilişkinin bittiği yönünde açıklamalarına yer verilen magazin sayfalarında Enver'in de kendisini dinlemesi için sevgilisine süre tanıdığı haberleri yer alıyor. Kısa bir süre önce nişan tarihleri konusunda bile çeşitli bilgiler medyada dolaşırken Aslı Enver Murat Boz ayrıldı mı sorusu magazin çevrelerince oldukça şaşırtıcı karşılandı.

Öte yandan Aslı Enver yeni başladığı dizi ile gündemdeyken bu tür haberlerle yıpratılmak istendiği de iddia edilirken, bir taraftan da böyle bir haberin reytingleri etkilemesinin önüne geçilmek istendiği için ayrılık haberinin saklandığı da iddialar arasında yer alıyor. Şimdi ünlü çiftin sevenleri ikiliden gelecek açıklamalara kilitlenmiş durumda.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *