» 
»
 

Atalay Demirci Ankara’da gözaltına alındı

FETÖ darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan isimlerin arasına komedyen Atalay Demirci de dahil oldu. Demirci’yi, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gözaltına aldı.

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabının hacklenmesi sonucu FETÖ destekçisi olduğu bilinen basketbolcu Enes Kanter ve eski futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür ile yazışmaları ortaya çıkan Atalay Demirci, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınarak Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.

Sosyal medya platformu Twitter hesabının Ayyıldız Tim tarafından hacklenmesinin ardından kendi sayfasında Enes Kanter ve Hakan Şükür ile yazışmaları deşifre edilen komedyen Atalay Demirci’nin işlemleri tamamlandığında Adliyeye sevk edilecek.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında kazandığı şöhreti sonrası pek çok ülkede gösteriler düzenleyen Demirci’ye sosyal medyadan da büyük tepkiler gelmiş, son olarak Acun Ilıcalı da tüm sosyal medya hesaplarından Demirci’yi silerek tepkisini göstermişti. Komedyen Atalay Demirci tutuklanacak mı yoksa bırakılacak mı henüz belli değil ancak kısa süre içinde ayrıntılar gelecek…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *