Farkonda
Farkonda
» 
 

Atalay Demirci’ye Acun Ilıcalı’dan soğuk duş etkisi yaratacak hamle!

Katıldığı yarışma programı “Yetenek Sizsiniz” ile şöhreti yakalayan Atalay Demirci’nin ortaya dökülen FETÖ destekçileriyle yazışmalarından sonra sosyal medyada oldukça yoğun tepki gelmişti. Son olarak programın yapımcısı Acun Ilıcalı da Demirci’yi şok etti.

Ayyıldız Tim tarafından sosyal medya hesabı hacklenen stand-upçı Atalay Demirci, FETÖ destekçisi Enes Kanter ve Hakan Şükür’le olan yazışmalarının ortaya çıkması üzerine büyük tepki toplamış, hatta kendisiyle röportaja giden bir muhabir de Demirci’nin yüzüne tükürmüştü. 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında yaşanan acı olaylar sonrasında yaptıkları görüşmelerin içeriği nedeniyle tepki gösterilen Demirci’ye ikinci bir şok da Acun Ilıcalı’dan geldi.

Yapımcı Acun Ilıcalı, Atalay Demirci’yi tüm sosyal medya hesaplarından çıkardı ve takibi bıraktı. Atalay Demirci ile bağlarını tamamen kopardığı öğrenilen Ilıcalı’nın bu davranışı Demirci’ye tepki olarak yorumlanırken, Demirci ise yaptığı açıklamalarda kamuoyundan özür dileyerek “kullanıldım” demişti. Ancak Twitter hesabının hacklenmesi sonucu Enes Kanter ve Hakan Şükür ile DM (direk mesaj) yazışmaları nedeniyle büyük tepkilere neden olan Demirci’nin bu hamlesi anlaşılan kimseyi ikna etmedi. Demirci’ye sosyal medyadan tepkiler gelmeye devam ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *