» 
»
 

Atalay Filiz hakkında ortaya çıkan yeni ayrıntılar var!

Ankara ve Tuzla’da işlenen 3 cinayetin katil zanlısı olarak yargılaması devam eden Atalay Filiz’in yaşantısı ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Ankara’da yargılandığı dava dosyasına giren bilgilerde Filiz’in dikkat çeken hareketlerine yer verildi.

Ankara’da, 2 kişiyi öldürmekle suçlanan 31 yaşındaki cinayet zanlısı Atalay Filiz bugün bir kez daha hakim karşısına çıkıyor. 12 Ocak’ta görülen duruşmanın ardından Filiz’in son savunmalarını alınması için tanınan süre bugün doluyor. Dava öncesi dosyaya eklenen dilekçe dikkat çeken hususlar olduğu bildirildi. Davanın seyrini değiştireceği öne sürülen dilekçede Atalay Filiz hakkında bu güne kadar ortaya çıkmamış bir takım ayrıntılar da bulunmakta. Dilekçeye göre,

Atalay Filiz’in akıl sağlığı şüphesi ilk olarak 11 yaşında ortaya çıktığı, dokunduğu elektrik düğmelerini, parmak izi kalmasın diye sürekli sildiği, 1997 yılında Merzifon Askeri Hastanesi’nde yapılan muayene sonrası kendisine obsesif kompülsif bozukluğu teşhisi konulduğu belirtildi.

Ayrıca Filiz’in herkesin içinde sünnet edilmesi nedeni ile psikolojik travma yaşadığı, Turgut Özal’ın ölümünden ürktüğü için bir süre yemek yemedi. Ölen kuşu için cenaze töreni düzenlediği, ölen evcil kaplumbağasını mumyaladığı gibi detaylara da yer verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *