» 
»
 

Atatürk Havalimanı’nda seferler normal olarak devam ediyor

Sosyal medya üzerinden Atatürk Havalimanı’nın iniş ve kalkışlara kapatıldığı yönünde dolaşmaya başlayan iddialar üzerine İstanbul Valiliği açıklama yaptı.

Atatürk Havalimanı’nda uçakların iniş ve kalkışlara kapatıldığı yönünde sosyal medya üzerinden yayılan haberler üzerine İstanbul Valiliği bir açıklama yaparak iddiaları yanıtladı. Valilik yaptığı açıklama ile internet üzerinden Atatürk Havalimanı’nın iniş kalkışlara kapatıldığı yönünde yayılan haberleri yalanladı ve bu haberlerin asılsız olduğunu belirtti.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, havalimanının iniş ve kalkışları normal seyrinde sürdürdüğü, seferlerin devam etmekte olduğu belirtilirken, vatandaşların da bu tür asılsız haberlere itibar etmemesi istendi.

Emniyet yetkilileri de alınan güvenlik önlemleri nedeniyle Atatürk Havalimanı’nda bazı çalışmaların sürdürüldüğü bilgisini verdi. Sürdürülen bu çalışmalar nedeniyle zaman zaman trafiğin yoğunlaşabildiğinin belirtildiği açıklamada havalimanı çıkışında herhangi bir sorun yaşanmadığı da kaydedildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *