» 
 

Ateşböceği dizisi için flaş karar! Günü değişti

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ateşböceği dizisi için flaş bir karar verildi. Öte yandan Ateşböceği dizisinin 12. yeni bölümde yaşanacak gelişmeler heyecan vermeye devam ediyor. Emrah Aslı'yı kaçırıyor. Peki, Aslı Emrah'tan kaçmayı başarabilecek mi? Detay haberde...

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ateşböceği'nin 12. bölüm fragmanı izleyicisi ile buluştu. Her yeni bölümü büyük bir ilgiyle izlenen Ateşböceği 12. bölümde heyecan yine olacak.

Ateşböceği dizisi hakkında verilen flaş karara göre ise, dizinin günü değişti. Ateşböceği yeni bölümü ile Pazar günü saat 20.00'da Star TV ekranlarında yer alacak. Başrollerinde Seçkin Özdemir ile Nilay Deniz'in yer aldığı Ateşböceği'nin yeni bölümünde neler olacak?

Son bölümünde Aslı ve Barış nihayet Veli'nin açığını yakalamış ve bu işi noktalamak için yine bir maceraya atılmışlardı. Ancak bu sefer iş tamamen kontrolden çıkmış ve olaylara İlayda da dahil olmuştu. Aslı ise Barış'ın Emrah'la ilgili uyarılarını dikkate almadığı için kötü sürprizlerle karşı karşıya kalacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *