» 
 

ATV'nin dizisi Kertenkele 85. son bölümü ile ekranlara veda ediyor

ATV ekranlarında keyifle izlenen Kertenkele dizisinden başrol oyuncusu Timur Acar'ın üçüncü sezonda ayrılmasının ardından, dizinin final yapılmasına karar verildi.

Kertenkele dizisi, yayınlanmaya başladığı ilk sezonda kısa sürede başarıyı yakaladı. Dikkat çeken konusu ile iki sezondur başarısını koruyan Kertenkele dizisi, dizinin başrol oyuncusu Timur Acar'ın ayrılması ile üçüncü sezona Kertenkele Yeniden Doğuş olarak devam etti. Timur Acar'ın projeden ayrılması reytingleri olumsuz etkiledi. Yeni sezonun başlaması ile 13 bölümdür devam eden Kertenkele'nin 85. bölümü ile ekranlara veda edeceği açıklandı.

Survivor şampiyonu Turabi Çamkıran'ın, Murat Komiser rolü ile Ahmet Kayakesen'in, Zeynep Şanlı rolü ile Asena Tuğal'in ve Fatih Doğan ile Seda Tosun'un yer aldığı Kertenkele Yeniden Doğuş 17 Aralık Cumartesi günü ATV ekranlarına final bölümüyle son kez gelmeye hazırlanıyor. Kertenkele Yeniden Doğuş 84. final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

KERTENKELE 84. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Murat, maskeli kız ile yüz yüze gelecek ve işler bu kez beklediği gibi gitmeyecektir. Zehra ise Murat'ın Ziya rolünde kendisini yakalamaya çalışan bir polis olduğundan şüphelenmektedir. Murat'ı kendisine aşık ederek intikam alacaktır.

Öte yandan Melis'e bir telefon gelir ve bu telefonla Zeynep'in aslında Zeynep Şanlı olmadığı ortaya çıkacaktır. Zehra'yı arayan Murat, Zehra'nın aslında kim olduğunu öğrenmek üzeredir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *