» 
 

ATV'nin yeni dizisi Ölene Kadar'ın yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan ile Tansu Biçer'in yer aldığı, ATV ekranlarının merakla beklenen dizisi Ölene Kadar 1. bölüm yayın tarihi belli oldu. İlk bölüm ayrıntıları haberde...

Tims Productinons'ın yapımını üstlendiği, Timur Savcı'nın yapımcılığını yaptığı ve yönetmen koltuğunda Umur Turagay'ın bulunduu, senaryosunu Elif Usman'ın yazdığı, ATV ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer'in yer aldığı muhteşem proje Ölene Kadar, izleyicilerin karşısına ilk bölümü ile 12 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarında çıkacak.

Ölene Kadar'da ihanet, aşk, adalet, vicdan ve intikamın bir arada bulunduğu, hayatları bir gün içerisinde değişen insanların birbirleri ile kesişen hikâyelerini ve bir adamın haksız yere esaretinin herkes üzerindekiderin etkisini izleyiciye aktaracak.

Ölene Kadar dizisinde başrol oyuncularına Lale Mansur, Kadriye Kenter, Ragıp Savaş, Serpil Gül, Taner Turan, Gizem Kala, Ferdi Sancar, Cahit Süvarioğlu, Fatih Dokgöz ve Aykut Akdere gibi birbirinden önemli isimler eşlik ediyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *