» 
»
 

Avcılar'da kaybolan küçük Demirhan'dan üzücü haber geldi!

İstanbul Avcılar'da kaybolduğu ihbarı gelen Demirhan Dir için dün sabah başlatılan arama çalışmaları bugün sonuçlandı. Ne yazık ki küçük çocuğun cansız bedeni oynamaya gittiği çayın kenarında bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Alınan bilgilere göre İstanbul Esenyurt Turgut Özal mahallesinde ikamet eden Demirhan Diri, arkadaşları ile oynamak için annesinde izin alarak evden çıktı. Daha sonra oynamak için evlerinin yakınlarındaki boş araziyi seçen çocukların iddiasına göre oyun oynadıkları alanda başıboş köpekler tarafından kovalanınca korkarak eve kaçtılar ancak Demirhan buğday ekili arazide koşarak gözden kayboldu. Çocukların durumu Demirhan'ın ailesine anlatmaları üzerine aile çocuğun kaybolduğu boş arazide aramalara başladı. Kendi çabalarıyla yaptıkları aramalar sonuçsuz kalınca durumu polise haber verdiler.

Olay yerine intikal eden polis ve AFAD ekipleri yapılan yoğun çalışmalar sonucunda 10 yaşındaki Demirhan Dir'in kıyafetlerini olay mahallinden yaklaşık 1 km uzakta artık kullanılmayan taş köprünün ayağında buldu. Küçük çocuğun serinlemek amacı ile suya girmiş olabileceği ihtimali üzerinde youğunlaşan ekipler sabah saatlerinde Demirhan'ın cansız bednine ulaştı. Acı haberi alan aile ferdleri fenalık geçirirken küçük çocuğun cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Büyükekçemece Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *