» 
 

Ayça Ayşin Turan'ın süpriz aksesuarı

Karagül adlı dizisinde oynayan başarılı sempatik oyuncu, İstanbul etkinliklerine şaşırtan ve süpriz bir aksesuar ile katıldı. Rol aldığı dizinin son setinden dönüşünde geçirdiği bir kaza sonucunda kolunu kıran Ayça Ayşin Turan'ın aksesuarı şaşırttı.

Karagül dizisinde oyuncu olan Ayça Ayşin Turan çekimlerin son gününde Gaziantep'ten dönerken talihsiz bir şekilde sette kaza geçirdi. Yürürken dengesini kaybedip düştüğünü söyleyen güzel oyuncu geçirdiği operasyon sonrasında kolundaki kırıkların kaynaştırılması için platin takıldığını söyledi.

Talihsiz kaza yüzünden yaz için planları olan güzel oyuncunun tatil hayalleri suya düştü. Planları yüzünden tatile çıkamayan Karagül dizisinin Ada'sı İstanbul'da düzenlenen etkinliklere katılarak stres atıyor. Katıldığı Magnum Double Night etkinliğinde şaşırtan aksesuarı ile tüm gözleri üstüne çekti. Her fırsatta takı ve aksesuarlara olan merakı ve ilgisini ifade eden Ayça Ayşin, kırılan ve alçıya alınan kolu için stil danışmanı olan Zeynep Öcal ile birlikte geceye uygun konsept çalışması yaptı. Alçı için hazırlanan konsept graffiti ile ilgilenen sanatçı Kien'in yaratıcı çizimiyle elden geçti. Talihsiz bir şekilde kırılan kolunun da üstesinden en iyi şekilde ve şık bir tasarım ile üstesinden gelen Ayşin Turan, kendine olan güveni, farklı düşüncesi ve fikirleriyle yeni bir moda dönemine öncülük edecek gibi görünüyor. 

Doktorunun izni ile alçısı çıkarılan sepatik ve güzel oyuncu, sezon için gelen dizi tekliflerini değerlendiriyor ve en yakın zamanda yeni projesi ile ekranlara, sevenlerine kavuşmayı planlıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *