» 
»
 

Aydın'da darp edilen talihsiz genç yaşam mücadelesini kaybetti

Aydın Söke'de sevgilisinin akrabaları tarafından öldüresiye dövüldüğü iddia edilen 17 yaşındaki liseli genç yoğun bakımda verdiği 3 günlük yaşam savaşını kaybetti... Yaşanan darp olayı ile ilgili 5 kişi göz altına alındı...

Olayla ilgili edinilen bilgiye göre Adnan Menderes Mesleki Teknik Eğitim lisesinde öğrenim gören Hüseyin Karataş, kısa bir süre önce aynı okulda öğrenci olan 16 yaşındaki  L.U. ile sevgili oldu. Genç kızın ailesi tarafından öğrenilen bu ilişki üzerine akrabalardan birkaçı Hüseyin Karataş ile buluşup konuşmak istedi. Geçtiğimiz hafta birkaç arkadaşı ile olacaklardan habersiz bir şekilde buluşma yerine giden Karataş ve iki gurup arasında konuşma kavgaya dönüştü.

Yaşanan arbede esnasında darp edilerek yere düşen Karataş başını yere çarptı. Olayın sıcaklığı ile durumunu fark etmeyen genç evine geri döndü sonrasında ise arkadaşının doğum gününe gideceğini söyleyerek tekrar çıktı. İlerleyen saatlerde baş ağrısının artması ile rahatsızlanan Karataş ailesi tarafından Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Oradan Aydın Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Karataş yoğun bakıma alındı. Burada verdiği yaşam savaşını dün sabah 02.30 sularında kaybetti. Talihsiz gencin cenazesi Söke Asri Mezarlığı'nda defnedildi.

Polis yaşanan kavga ve sonrasındaki üzücü vefat olayı ile ilgili başlattığı geniş çaplı soruşturmada 5 kişiyi göz altına aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *