» 
»
 

Ayvalık'ta ablasını defalarca bıçaklayarak öldürdü

Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde 3.5 yaşındaki kızıyla babasını ziyarete gelen Hanife Akman, kaldığı gece 19 yaşındaki kardeşi Ali D. tarafından kadının küçük kızı yanında defalarca bıçakladı. Genç kadın hastaneye kaldırıldığı sırada hayatını kaybetti.

Balıkesir'de feci bir cinayet meydana geldi. Balıkesir'in Ayvalık İlçesinde 32 yaşındaki Hanife Akman, 3.5 yaşındaki kızı M.A ile birlikte babasını ziyarete gitti. Kızı ile babasında kalmasının üçüncü günü gecesinde, kızı yanında uyurken kardeşi 19 yaşındaki Ali D. tarafından defalarca bıçaklandı. Genç kadın kızının gözleri önünde kardeşi tarafından öldürüldü.

Meydana gelen olay, Ayvalık'ın Altınova Mahallesi'nde kızı ile yaşamakta olan 32 yaşındaki Hanife Akman, kızı Mihasu Akman ile birlikte 3 gün önce Hayrettin Paşa Mahallesi'nde yaşamakta olan babası Mustafa Duman'ı ve kardeşi Ali D.'ye gitti. İki gün kızı ile babasında kalan genç kadın kaldığının üçüncü gecesinde saat 04:00 sıralarında, öz kardeşi 19 yaşındaki Ali D. tarafından, uykuda iken vücudunun çeşitli yerlerinden bıçak darbesi aldı.

Genç kadının yanında yatan 3.5 yaşındaki kızı korku ile çığlıklar atmaya başlayınca, baba Mustafa Duman kızının kaldığı odaya girdiğinde korkunç manzara ile karşı karşıya kaldı. Olay yerine acil servis ekiplerinin gelmesi ile Ayvalık Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hanife Akman, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi. Genç kadının gözü ve boğazı olmak üzere çok sayıda vücuduna bıçak darbesi aldığı anlaşıldı. Ablasını öldüren Ali D., polis ekliplerine teslim oldu ve sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *