» 
»
 

Az bulutlu ve açık 21 Kasım Pazartesi günü

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurt genelinde yağışlar beklenmiyor. Marmara bölgesinin parçalı, diğer bölgelerin ise az bulutlu ve açık geçmesi tahmin ediliyor. Doğu Anadolu ve iç bölgelerde ise don olayları bekleniyor. 21 Kasım Pazartesi güncel hava durumu ayrıntılarda...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, hava sıcaklıklarının yurdun batı kesimlerinde 1 ile 3 derece artaması bekleniyor. Yurt genelinde yağışlar olmayacak. Ancak, Marmara bölgesinin parçalı ve diğer kesimlerin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde ve gece saatlerinde ise iç kesimlerde pus hadidsesi ile birlikte Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğu kesimlerinde kuvvetli olmak üzere iç bölgelerde don olayları bekleniyor.

21 Kasım Pazartesi hava durumu illere göre şöyle, Ankara 16 derece az bulutlu ve açık, İzmir 20 derece az bulutlu ve açık, İstanbul 17 derece az bulutlu ve açık olması bekleniyor. Bursa 17 derece parçalı ve az bulutlu, Adana 24 derece az bulutlu ve açık, Samsun 16 derece az bulutlu ve açık ıolacak. Trabzon 14 derece az bulutlu ve açık, Erzurum 3 derece az bulutlu ve açık, Diyarbakır 16 derece az bulutlu ve açık olması tahmin ediliyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *