» 
»
 

Aziz Yıldırım'a 6 ay hak mahrumiyeti cezası verildi

Aziz Yıldırım'ın cezası belli oldu. Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a 6 ay hak mahrumiyeti cezası verdi.

Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe maçı sırasında yaşanan olaylar nedeniyle Aziz Yıldırım Türkiye Basketbol Fenderasyonu Disiplin Kurulunca cezalandırıldı. Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisinde Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında oynanan ilk karşılaşmada Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör arasında yaşanan olaylar gündeme bomba gibi düşmüştü.Yaşanan olayların ardından disiplin kuruluna sevk edilen Aziz Yıldırım ve ışık Eyigüngör için karar açıklandı.Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a 6 ay hak mahrumiyeti cezası verdi.

TBF'den yapılan açıklamada, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisinde Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe arasında oynanan ilk karşılaşmada, rakip kulüp başkanına yönelik hareketi sebebiyle Aziz Yıldırım'ın 6 ay hak mahrumiyeti ve 40 bin lira para cezası aldığı belirtildi. Kurul ayrıca, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyingüngör'e de Aziz Yıldırım'a yönelik hareketi sebebiyle 1 ay hak mahrumiyeti ve 7 bin 500 lira para cezası verildiğini duyurdu...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *