» 
»
 

Aziz Yıldırıma iki şok birden!

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Işık Eyigüngör'ün şikayetiyle Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında soruşturma başlattı.

Alınan bilgiye göre, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı olan Işık Eyigüngör, dün oynanan Yakın Doğu Üniversitesi-Fenerbahçe maçından önce çıkan olaylarda kendisine tokat atan Aziz Yıldırım hakkında polis merkezine giderek şikayette bulundu. Bunun üzerine Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığının, Aziz Yıldırım hakkında, "kasten yaralama" suçundan soruşturma başlattığı bildirildi.
Ayrıca Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bilyoner.com KBL Final Serisi'nde dün oynanan Yakın Doğu Üniversitesi – Fenerbahçe maçından önce yaşanan olaylarla ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Türkiye Basketbol Federasyonu olarak; Yakın Doğu Üniversitesi – Fenerbahçe karşılaşmasında yaşanan olaylardan büyük bir üzüntü duyduğunu ifade eden Hidayet Türkoğlu, basketbolumuzu bu tür olaylardan arındırmak üzere Federasyon olarak kararlı duruşumuza devam edeceğiz ifadesinde bulundu. Müsabakada yaşanan olayın sorumlularının Disiplin Kurulu’na sevk edildiğini belirten Türkoğlu, Disiplin Kurulunun ayrıntılı inceleme ve değerlendirme yaparak en kısa zamanda kararını vereceğini belirtti. Bu tür olayları asla tasvip etmeyeceğini, bu ve buna benzer olayların tekrar etmemesi için gerekli çalışmaların da yapılacağını ifade etti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *