» 
»
 

Babam ve Ailesi 10. bölüm fragmanında Kemal'e ne oldu?

Kanal D ekranlarında her Pazartesi keyifle izlenen Babam ve Ailesi 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Babam ve Ailesi yeni bölümde Kemal'in durumu merak ediliyor. Öte yandan Macide Hanım'ın şirketlerin başına geçme kararı, Kadir'in şirketten kovulmasına neden oluyor. Peki, şimdi ne olacak? Ayrıntılar haberde...

Kemal çocukları arasında her ne kadar bir tercih yapmaya zorlansa da o bir baba olarak evlatları arasında tercih yapmadı. Ancak Aziz, Kemal'e büyük bir ders vermek ve onun elindeki herşeyi almak amacındaydı. Kıskıvrak yakalanan Aziz'in hapiste de intikam planları yapmaya devam etmesi, Kemal ve ailesi için tehlikenin bitmediğinin sinyallerini verdi. Macide Hanım'ın Aziz ile anlaşması pahalıya mâl oldu. Macide artık şirketlerin başında. İlk işi ise Kadir'in şirkete girmesine engel olmak.

Babam ve Ailesi 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Bomba gibi bir bölüm 21 Kasım'da izleyicileri bekliyor. Kemal'in nerede olduğu ve sağlık durumunun ne olduğu herkes tarafından büyük merak konusu oldu. Macide'nin Aziz'e yaptığı teklif sonrasında, Kemal'in evindeki partiye adamları ile gelen Aziz'in amacı Nilgün'ü öldürmek. Ancak Kemal'in sert çıkışı sonrasında işler değişiyor. Kemal ile Aziz'in silahlı atışması sonrasında, yere yığılan kim oldu? Kemal nerede? Macide neden şirketlerin başına geçti? Bekleyelim görelim... Babam ve Ailesi 10. bölüm 21 Kasım fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yürekleri ağzında bekleyen iki çaresiz anne, çocuklarından gelecek iyi bir haber için gözyaşları içerisinde beklemektedirler. Ancak eve gelen bir kâğıt dengeleri alt üst edecektir. "Seçimin sonucu" yazılı kâğıdı gören Suzan ve Nilgün, Kemal'in kimi seçtiği ismi merak etmektedirler.

Suzan ve Nilgün'de harekete geçerek Kemal ile birlikte belirtilen adreste buluşurlar. Çocuklarından sadece birinin olduğu bilinmektedir. Kemal, ısrar ederek kendisinin seçim yapmadığını söyler. Ancak Suzan ve Nilgün'ün ona inanması kolay olmayacaktır.

Aziz'in tutuklanmasına kadar can güvenlikleri için bütün ailesinin aynı evde kalmasını isteyen Kemal, aynı çatı altında kalmak zorunda olan Suzan ve Nilgün için işlerin daha da zorlaştığının farkındadır. Tam da sular durulmuşken yaşanan sürpriz bir gelişme, herkesin hayatını değiştirecektir.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *