» 
»
 

Babam ve Ailesi 2. bölüm 2. fragmanında Suzan'ın kötü planı

Başrollerinde Ayça Bingöl, Bülent İnal ve Ceyda Düvenci'nin yer aldığı Gold Film'in yeni projesi Babam ve Ailesi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Kadir'in teklifinin ardından Suzan kötü planlara kalkışıyor. Böbrek naklinin sonrasında Kadir'in resmen ölmesini doktorlardan istiyor. Suzan, oğlu için Kemal'den vazgeçecek mi? Peki Kadir'in teklifine Nilgün ne cevap verecek? Nilgün'ü ve çocuklarını İstanbul'da yeni bir hayat mı bekliyor? Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği Kanal D'nin yeni dizisi Babam ve Ailesi bu akşam ekranlara bomba gibi geliyor. Yeni bölüme saatler kala nefesler tutuldu. Yayınlanan tanıtım bölümleri ve konusu ile ilgiyi üzerine çeken Babam ve Ailesi dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı yayında. Bir adam ve iki farklı hayat... Acının izlerini ilmek ilmek işleyen Nilgün ve çocukları, öte yandan ise Suzan'ın sevdiği adamın başka bir hayatı olduğu gerçeği ile yüzleşmesi tüm dengeleri alt üst eder. Tanınan bir iş adamı olan Kemal, karısı Suzan ve çocukları Çiçek ile Mert'le İstanbul'da görkemli bir hayat sürer.

Ancak oğulları Mert'in başına gelen bir olay onları başka bir serüvene sürükler. Kemal'in aslında Adana'da bir ailesi daha vardır. Kemal'in gençlik aşkı olan Nilgün ve ikiz çocukları Hasret ile Kadir, herkesten uzak bir köşede yaşamışlardır. Kemal iki aile ile senelerce bir hayat sürdürmüştür. Ancak saklı kalan gerçekler gün yüzüne çıkmış ve dengeler çoktan değişmiştir. Peki karşı karşıya gelen Nilgün ile Suzan arasında neler yaşanacak? Kemal, Suzan için mi Nilgün için mi savaşacak?

Başrollerini Ayça Bingöl'ün Nilgün'e, Bülent İnal'ın Kemal'e ve Ceyda Düvenci'nin Suzan'a hayat verdiği Babam ve Ailesi dizisinin 2. bölümünde seyirciyi hangi sürprizler bekliyor?

Kemal'in Nilgün'den olan ikiz çocuklarına ise, Caner Şahin Kadir olarak, Sera Kutlubey ise Hasret olarak rol alıyor. Suzan'dan olan çocuklarına ise Sercan Badur Mert'i, Doğa Zeynep Doğuşlu ise Çiçek'i canlandırıyor. Babam ve Ailesi dizisinin yeni bölüm fragmanı ve yeni gelişmeleri için takipte kalın... 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *