» 
»
 

Babam ve ailesi 6. bölüm fragmanında Kemal ve Nilgün evlilik kararı aldı!

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen Babam ve Ailesi dizisinde Kemal Nilgün'e evlenme teklifi eder. Suzan ise Kemal ve Nilgün'ün evlenmelerine engel olmak için Kemal'in annesi ile birlikte devreye girecektir. Bu akşam yayınlanacak Babam ve Ailesi yeni bölüm detayları haberde..

Babam ve Ailesi 6. yeni bölümüne saatler kala heyecan iyice zirveye tırmandı. Babam ve Ailesi 6. bölüm fragmanından anlaşıldığı üzere oldukça gergin ve hareketli anlar yaşanacak. Kemal ile Nilgün evlenme kararı aldılar ve bu kararı Hasret ile Kadir'le paylaştılar. Peki, öbür cephe bu evlilik kararını nasıl karşılayacak? Babam ve Ailesi'nin bu akşam yayınlanacak 6. bölümünde Kemal her iki ailesini de bir araya getirecek ve devam etmekte olan çekişmelere son vermek isteyecek. Kemal, Nilgün ile evlenmek istediğini ve bu kararın arkasında olduğunu dile getirecek. Suzan bu kararı duyduktan sonra sessiz kalmış ve bu sessizliğinin arkasında yeni planları gizlemiştir. Kemal'in annesi Macide Hanım ise her ne kadar karşı çıkmak istese de Kemal'in kararlılığını görecek ve geri çekilecektir. Ancak Macide Hanım'ın Nilgün'e bir şartı vardır. Nilgün'ün para için Kemal'le evleneceğini düşünen Macide Hanım, evlilik sözleşmesi şartını Nilgün'e sunacaktır. Peki, evlilik sözleşmesinden haberdar olan Kadir ve Fadıl ne tepki verecekt?

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜM

Babam ve Ailesi'nin geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarına gelen son bölümünde Nilgün, Kemal'den gelen evlilik teklifini kabul etti. Nilgün'üi Hasret'i ve Kadir'i alan Kemal, İstanbul'a gelmiştir. Ancak Hasret'i kaçıran kişinin Fadıl olduğunu öğrenen Kadir, Fadıl'ın İstanbul'a gelmesine engel olmuştur. Suzan ise yüzleşmek için Nilgün'ü yalnız yakalamış ve onunla yüz yüze konuşmuştur.

Ancak Nilgün, Suzan'ın sözlerinden apaçık Kadir'in ameliyat masasından sağ çıkmaması için doktor ile konuştuğunu anlamış ve ona anne olarak büyük tepki göstermişti. Kemal'in ise bunlardan haberi olduğunu öğrenen Nilgün, Kemal ile de tartışma yaşamıştır. Suzan'ın artık sinirleri yıpranmış ve sinirini Mert'ten çıkarmıştır. Mert ise işi kökünden halletmek için Kadir ile görüşmüştür.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *