» 
»
 

Babam ve Ailesi 6. Bölüm fragmanında Nilgün ve Suzan gerilimi

Her Pazartesi beğenilerek izlenen Kanal D'nin çiçeği burnunda dizisi Babam ve Ailesi 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüme saatler kala ipler iyice gerildi. Kadir ve Mert karşı karşıya geliyor. Hasret'i kaçırtan kişinin Fadıl olduğu ortaya çıkacak mı? Suzan ile Nilgün Kemal için yüzleşiyor. Detaylar haberde...

Başrollerinde Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl, Caner Şahin, Sercan Badur ve Erdem Akakçe gibi isimlerin yer aldığı Gold Production'un yapımcılığını üstlendiği Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Babam ve Ailesi 6. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babam ve Ailesi'nin yeni bölümü bu akşam 20.00'da ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İzleyicilerin soluk soluğa izlediği her yeni bölümde heyecan zirveye tırmanıyor. Bir adam için karşı karşıya gelen iki aile. Biri Adana'da Nilgün, çocukları Kadir ve Hasret, diğeri ise İstanbul'da Suzan ile çocukları Mert ve Çiçek. Geçmişteki sırlar Mert'in kaza geçirip böbreğe ihtiyacının olması ile başlıyor. Senelerce babasının başka bir ailede mutlu ve lüks hayatı yaşamasından dolayı öfke dolu olan Kadir, Mert'e, annesi ile babasının yeniden evlenmesi şartı ile böbreğini veriyor. Mert ise ameliyat sonrasında ayağa kalktığında küçük kardeşi Çiçek'ten kendisine böbrek veren kişinin gerçek kimliğini öğreniyor. Ardından iki aile karşı karşıya geliyor. Kemal ise iki ailesi arasında kalıyor.

Öte yandan Suzan'ın erkek kardeşi Fadıl ise her fırsatı Kemal'den para koparmak için değerlendiriyor. Babam ve Ailesi son bölümde, Suzan, sürekli Kemal'i suçlayan çocuklarına asıl suçlunun kendisi olduğunu söylüyor. Evlenmeyi kendisinin istemediğini itiraf etmesiyle çocuklarının tepkisiyle karşılaşıyor. Öte yandan Suzan ise Kemal'e ve Nilgün'e savaş açıyor. Boşanma şartlarını zorlayan Suzan, Kemal'in kendisinden ayrılmaması için herşeyi yaparken, Kemal'in çocukluğundan beri Nilgün'ü unutamadığını duyuyor.

Hasret ise, dayısı Fadıl'ın oyununa geliyor. Hasret'i, Fadıl'ın tuttuğu iki adam kaçırıyor ve aileden yüklü miktarda fidye istiyor. Çaresiz kalan Suzan ne yapacağını bilmeden beklerken, Hasret'in kaçırıldığı haberini alan Kemal yanlarına geliyor ve parayı fidyecilere vermeye gidiyor.Parayı teslim alan adamlar Hasret'i babasına teslim ediyor. Ancak kendilerini bekleyen olaylardan habersiz Fadıl ile görüşürken bir anda polisler tarafından yakalanıyorlar. Adamları, Fadıl'ın tuttuğu ortaya çıkacak mı?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *