» 
»
 

Babam ve Ailesi 7. bölüm fragmanında Suzan'ın intikam çanları

Kanal D ekranlarında keyifle izlenen dizi Babam ve Ailesi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile dün akşam ekranlara gelen Babam ve Ailesi soluk soluğa izlendi. Babam ve Ailesi 7. yeni bölümde Kemal ile Nilgün'ün evlenmesini istemeyen Suzan, intikam planları yapmaya başlıyor. Detaylar haberde...

Gold Production yapım'ın üstlendiği, Faruk Turgut'un yapımcılığı yaptığı ve Nihat Durak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen Babam ve Ailesi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Bülent İnal (Kemal İpekçi), Ayça Bingöl (Nilgün Kayalar), Ceyda Düvenci (Suzan İpekçi), Caner Şahin (Kadir Kayalar), Sera Kutlubey (Hasret Kayalar), Erdem Akakça (Fadıl Kayalar), Sercan Badur (Mert İpekçi), Doğa Zeynep Doğuşlu (Çiçek İpekçi) yer alıyor. Babam ve Ailesi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Babam ve Ailesi'nin yeni bölümü 31 Ekim'de yayınlanacak. Merakla beklenen yeni bölümde neler yaşanacak?

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜM

Senelerce iki ailesinin arasında kalan Kemal artık tercihini yapmıştır. Suzan'dan ayrıldıktan sonra sevdiği Nilgün ile evlenme kararı almıştır. İki kadın ve çocukları arasında Kemal için savaş başlamıştır. Sürekli atışmalar ve tartışmalara artık bir son vermek isteyen Kemal, iki ailesini de bir araya toplamıştır. Suzan, Kemal'in Nilgün ile evleneceğini açıklamasına sessiz kalmış, Mert ile Çiçek ise daha fazla duramayıp o atmosferi terk etmişlerdir. Suzan ise bu sessizliğinin arkasında planlar yapmaktadır. Macide ise Kemal'in Nilgün'ü gerçekten sevdiğini görmeye başlamış ve bu evliliğe engel olmaktan vazgeçmiştir.

Ancak Macide'nin farklı bir planı vardır. Nilgün'e Kemal'den habersiz evlilik sözleşmesi imzalatmıştır. Nilgün, para için evlenmek istemediğini belli etmiştir. Ancak bu sözleşmeden haberi olan Fadıl, Kadir'e sözleşmeyi anlatmıştır. Sözleşmeyi alarak nikah masasındaki annesi ve babasının yanına giden Kadir, sözleşmeyi göstermiş ve Suzan'la Kemal masadan kalmışlardır.Öte yandan Suzan ise intikam yeminleri etmeye başlamıştır. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *