» 
»
 

Babam ve Ailesi 8. bölüm fragmanında yeni gelişmeler

Kanal D ekranlarında her Pazartesi keyifle izlenen Babam ve Ailesi 8. bölüm fragmanı 7 Kasım için yayınlandı mı? Heyecanla beklenen Babam ve Ailesi yeni bölümüne saatler kaldı. Yeni bölümde Nilgün nikah masasını terk ediyor. Peki, Kemal şimdi ne yapacak? Ayrıntılar haberde...

Başrollerinde Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sera Kutlubey, Caner Şahin, Erdem Akakçe, Doğa Zeynep Doğuşlu ve Sercan Badur'un yer aldığı Babam ve Ailesi 8. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Bu akşam ekranlara gelecek Babam ve Ailesi yeni bölümde, Fadıl'dan annesinin evlilik sözleşmesi imzaladığını öğrenen Kadir, nikah masasında olan anne ve babasından hesap soruyor. Ancak, hiçbirşeyden haberi olmayan Kemal şoke oluyor. Kemal ile tartışan Nilgün, olanlara artık daha fazla dayanamayarak nikah masasını terk ediyor. Peki, Kemal Nilgün'ü ikna etmek için ne yapacak? Kadir, babasının bu sözleşmeden haberi olmadığını öğrenince ondan özür dileyecek. Ardından ise Kemal, Nilgün'ü geri döndürebilmek için çocukları ile birlikte olacak. Sürpiz bir şekilde evlenen Kemal ile Nilgün'ün arkasından işler çeviren Fadıl ise son çare Suzan'la anlaşma yapacaktır.

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜM

Geçtiğimiz hafta son bölümü ile Kanal D ekranlarına gelen Babam ve Ailesi yeni bölümüne saatler kala heyecan doruklara yükseldi. Peki, Babam ve Ailesi son bölümde neler yaşandı? İki ailesi arasında kalan Kemal, ailelerini bir masa çevresinde toplar ve onlardan bu anlaşmazlıklara son vermelerini ister. Nilgün ile aldıkları evlenme kararının arkasında duran Kemal'i dinleyen Mert ve Çiçek ise daha fazla dayanamaz. Suzan ise sessizliğini koruyarak güçlü kadın imajı çizmeye çalışır.

Ancak sessizliğinin ardında fırtınalar koparan Suzan'ın aklında Kemal'in tüm mal varlığını elinde almak vardır. Evlilik sözleşmesinden Fadıl sayesinde haberi olan Kadir ise istemeden Nilgün ile Kemal'in evlenmelerine neden olacaktır.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *