» 
»
 

Babam ve Ailesi 9. bölüm fragmanında Kemal'in zor anları!

Kanal D ekranlarında her Pazartesi keyifle izlenen Babam ve Ailesi 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Babam ve Ailesi yeni bölümde oğulları arasında bir seçim yapmaya mecbur bırakılan Kemal, kimi seçti? Suzan ve Nilgün'e gönderilen adreste kim var? Mert mi? Yoksa Kadir mi? Ayrıntılar haberde...

Başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe, Emel Göksu, Caner Şahin, Sinan Tuzcu, Sera Kutlubey, Eva Dedova, Can Albayrak, Zeynep Doğa Doğuşlu'nun yer aldığı Babam ve Ailesi 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlananan Babam ve Ailesi yeni bölümünde adeta nefesler tutuldu. Kemal ve Suzan oğullarının kaçırıldığını öğrendiğinde kahroldular. Kemal ise Kadir ve Mert arasında bir seçim yapmaya zorlandı. Onların hayatlarını kurtarabilmek için ikisinden birini seçmeye mahkum edilen Kemal, kimi seçti? Canı pahasına çocukları için silahını beline kuşanan Kemal'in hamlesi ne oldu? Gerilimin giderek tırmandığı Babam ve Ailesi yeni bölümde Kemal bir seçim yaptı mı?

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Nilgün, kardeşi Fadıl'ın gösterdiği fotoğraf sonrasında hiç tatmadığı duygular içerisine girmiştir. Kemal'i Suzan'dan artık kıskanmaya başlamıştır. Kayınvalidesinin de bazı fikirleri kafasına yerleştirmesinden dolayı Nilgün'ün içine kurt düşmüştür. Suzan ile Kemal'in akşam toplantısı olduğunu öğrenen Nilgün, habersiz olarak toplantıya gider ve Kemal ile kıskançlıktan dolayı tartışırlar. Suzan'ın Fadıl'la anlaşması sonrasında, Fadıl bir oyun yaparak evdeki kasadan para çalacaktır. Ece ise Mert'in kendisi ile ilgilenmemesinin ardından Kadir'e yakınlaşmıştır.

Mert, Ece'nin bir anda Kadir ile öpüşmesinin ardından ne tepki vereceği merak ediliyor. Öte yandan Kadir ise kendisinin kullanıldığını bildiği için Ece'nin bu yaklaşımlarından dolayı hiç memnun değildir. Kemal'in girdiği bir ihale ise ona kötüye mâl olur. Aziz, Kemal'in iki oğlunu kaçırır ve ona 3 saat süre tanır. Aziz, Kemal'e oğullarından birini seçme şansı tanır. Kemal'in tercihi ne olacak? Kemal, iki oğlunu da kurtarabilmek için nasıl bir hamle yapacak?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *